M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Aangesloten Kabelset
€ 37,78
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-07/25 M
Fabrikantnummer:
49145
EAN:
04020841610677
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Aangesloten Kabelset beschikt over een vrouwelijke, rechte, 4-pins connector die A-gecodeerd is en is uitgerust met een doorschijnende behuizing. Het is geclassificeerd voor een bedrijfsspanning van 230 V AC/DC, met ondersteuning voor een stroom tot 4 A. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuSn en Cu/Au contactbasis en -platering met een TPU-gegoten behuizing, biedt deze kabelset duurzaamheid en betrouwbaarheid. De bijgevoegde oranje PVC-kabel bevat 4 draden van elk 0,25 mm², wat zorgt voor goede zichtbaarheid en robuuste prestaties in industriële omgevingen.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn uitstekende elektrische geleidbaarheid, hoge isolatieweerstand en veilige verbindingen door de vernikkelde bevestigingsmoer. Het onafgeschermde ontwerp en de IP65/IP67-beschermingsgraad maken het geschikt voor ruwe omgevingen en bestand tegen temperaturen van -40°C tot +90°C. De A-gecodeerde configuratie zorgt voor veilige en betrouwbare verbindingen in diverse automatiseringsopstellingen.
Deze kabelset is ideaal voor sensoren of actuators in industriële automatisering, productielijnen en procescontrolesystemen. De flexibiliteit bij vaste en sleepkettinginstallaties, in combinatie met robuuste chemische en olieweerstand, garandeert langdurige betrouwbaarheid in veeleisende operationele omgevingen.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn uitstekende elektrische geleidbaarheid, hoge isolatieweerstand en veilige verbindingen door de vernikkelde bevestigingsmoer. Het onafgeschermde ontwerp en de IP65/IP67-beschermingsgraad maken het geschikt voor ruwe omgevingen en bestand tegen temperaturen van -40°C tot +90°C. De A-gecodeerde configuratie zorgt voor veilige en betrouwbare verbindingen in diverse automatiseringsopstellingen.
Deze kabelset is ideaal voor sensoren of actuators in industriële automatisering, productielijnen en procescontrolesystemen. De flexibiliteit bij vaste en sleepkettinginstallaties, in combinatie met robuuste chemische en olieweerstand, garandeert langdurige betrouwbaarheid in veeleisende operationele omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 49145 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 2.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-07/25 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut49145 |