M12 Standaard Sensor/Actuator Enkeltzijdige Kabelset
€ 23,35
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 5-293/5 M
Fabrikantnummer:
75833
EAN:
04020841610370
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkeltzijdige Kabelset is een ideale oplossing voor het verbinden van sensoren en actuatoren in industriële omgevingen. De vrouwelijke, hoekige, 5-pins, A-gecodeerde connector zorgt voor veilige verbindingen en compatibiliteit met verschillende apparaten. De doorschijnende behuizing maakt visuele inspectie van interne componenten mogelijk, wat het onderhoud vereenvoudigt. De kabelset ondersteunt spanningen tot 50 V AC en 60 V DC, met een stroomsterkte tot 4 A, waardoor het geschikt is voor diverse toepassingen. De zwarte PUR-kabel met 5 draden (elk 0,34 mm²) biedt duurzaamheid en flexibiliteit in zware omstandigheden, waardoor betrouwbare prestaties worden gegarandeerd. Geclassificeerd voor bedrijfstemperaturen van -40°C tot +90°C en met IP65, IP67, IP68 en IP69K beschermingsklassen, kan deze kabelset extreme omgevingen en uitdagende omstandigheden weerstaan, en biedt hij robuuste bescherming tegen stof en water. De vernikkelde koppelmoer en CuSn contactbasis materiaal zorgen voor hoge geleidbaarheid en slijtvastheid. Gecertificeerd volgens verschillende normen, waaronder UL, is deze kabelset een betrouwbare keuze voor industriële automatisering.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 75833 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 293 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 5-293/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut75833 |