M12 Standaard Sensor/Actuator Enkeltzijdige Kabelset
€ 140,23
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 5-228/50 M
Fabrikantnummer:
19232
EAN:
04001088099005
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkeltzijdige Kabelset is ontworpen voor betrouwbare connectiviteit in industriële automatiseringssystemen. Met een vrouwelijke, hoekige, 5-pins configuratie en A-codering ondersteunt deze kabelset bedrijfsvoltages van 50 V AC en 60 V DC met een stroomcapaciteit van 4 A. Gemaakt met een doorschijnend lichaam en een robuuste PUR zwarte kabel met vijf draden, elk met een afmeting van 0,50 mm², zorgt dit product voor hoge duurzaamheid en flexibiliteit. Met een beschermingsgraad van IP65, IP67, IP68 en IP69K is het geschikt voor ruwe omgevingen.
De kabelset biedt uitstekende bestendigheid tegen olie en microben en is vrij van PVC en siliconen, wat het ideaal maakt voor gebruik in schone en uitdagende omgevingen. De nikkelgeplateerde sluitmoer zorgt voor sterke en veilige verbindingen, terwijl de TPU-gietlichamen met FKM O-ring duurzaamheid en prestaties garanderen.
Voornamelijk toegepast in sensor- en actuatorinzet, is de kabelset geschikt voor gebruik in fabrieksautomatisering, robotica en machinebedrading. Hij kan UL-gewaardeerde temperaturen tot 50 °C aan en heeft een derating-ontwerp voor optimale geleidingscapaciteiten.
De kabelset biedt uitstekende bestendigheid tegen olie en microben en is vrij van PVC en siliconen, wat het ideaal maakt voor gebruik in schone en uitdagende omgevingen. De nikkelgeplateerde sluitmoer zorgt voor sterke en veilige verbindingen, terwijl de TPU-gietlichamen met FKM O-ring duurzaamheid en prestaties garanderen.
Voornamelijk toegepast in sensor- en actuatorinzet, is de kabelset geschikt voor gebruik in fabrieksautomatisering, robotica en machinebedrading. Hij kan UL-gewaardeerde temperaturen tot 50 °C aan en heeft een derating-ontwerp voor optimale geleidingscapaciteiten.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 19232 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 228 |
| Kabellengte: | 50 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.40 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 5-228/50 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut19232 |