M12 Standaard Sensor/Actuator Enkeltuit Snoer
€ 26,27
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSTS 5-298/2,5 M
Fabrikantnummer:
13821
EAN:
04001088063716
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
35
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkeltuit Snoer is ontworpen voor efficiënte connectiviteit in industriële omgevingen. Het beschikt over een mannelijke, rechte, 5-pin, A-coded en afgeschermde ontwerp, voor betrouwbare signaaloverdracht. De oranje TPU-behuizing biedt duurzaamheid en zichtbaarheid. Met een bedrijfsspanning van 50 V AC / 60 V DC en een stroomcapaciteit van 4 A is het geschikt voor veeleisende toepassingen. De snoer heeft een 5-draads, 0.34 mm² PUR-kabel, bekend om zijn goede weerstand tegen microben en hydrolyse, wat zorgt voor langdurige betrouwbaarheid. Met een uitgebreide IP65, IP67 en IP69K beschermingsgraad is deze snoer bestand tegen zware omstandigheden, waardoor het ideaal is voor sensor/actuator toepassingen in de productie- en automatiseringsindustrie.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13821 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Mesh wire |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 298 |
| Kabellengte: | 2.5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.85 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 5-pin, A-coded, shielded, orange body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RSTS 5-298/2,5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut13821 |