M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelsnoerige Kabelset
€ 14,29
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 4-225/1,7 M
Fabrikantnummer:
98377
EAN:
04020841704543
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelsnoerige Kabelset is ontworpen voor industriële omgevingen die hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid vereisen. Deze connector heeft een mannelijke, rechte, 4-pins configuratie en is A-gecodeerd met een doorschijnend lichaam, wat uitstekende prestaties biedt bij 230 V AC/DC en 4 A. De robuuste PUR zwarte kabel bestaat uit vier draden met een doorsnede van 0,34 mm², wat niet alleen uitstekende elektrische prestaties biedt, maar ook verbeterde mechanische sterkte. Deze kabelset is ideaal voor veeleisende toepassingen waar hoge weerstand tegen chemicaliën en UV-licht essentieel is.
De voordelen van het gebruik van deze kabelset omvatten de hoge IP-classificaties (IP65, IP67, IP68, IP69K), die zorgen voor waterdichte en stofdichte verbindingen, zelfs in moeilijke omgevingen. Hij is ongeblindeerd, licht van gewicht en heeft een hoge duurzaamheid voor zowel buigen als torsie, waardoor hij perfect is voor dynamische toepassingen. De compatibiliteit van de kabelset met M12-standaarden zorgt voor naadloze integratie met bestaande systemen.
Toepassingen voor deze kabelset zijn talrijk in industrieën zoals de automobielsector, productie en robotica, waar betrouwbare sensor- en actuatorverbindingen cruciaal zijn. Het ontwerp maakt eenvoudige installatie en onderhoud mogelijk, waardoor het een voorkeurskeuze is voor professionals die op zoek zijn naar efficiënte en duurzame verbindingsoplossingen.
De voordelen van het gebruik van deze kabelset omvatten de hoge IP-classificaties (IP65, IP67, IP68, IP69K), die zorgen voor waterdichte en stofdichte verbindingen, zelfs in moeilijke omgevingen. Hij is ongeblindeerd, licht van gewicht en heeft een hoge duurzaamheid voor zowel buigen als torsie, waardoor hij perfect is voor dynamische toepassingen. De compatibiliteit van de kabelset met M12-standaarden zorgt voor naadloze integratie met bestaande systemen.
Toepassingen voor deze kabelset zijn talrijk in industrieën zoals de automobielsector, productie en robotica, waar betrouwbare sensor- en actuatorverbindingen cruciaal zijn. Het ontwerp maakt eenvoudige installatie en onderhoud mogelijk, waardoor het een voorkeurskeuze is voor professionals die op zoek zijn naar efficiënte en duurzame verbindingsoplossingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 98377 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 225 |
| Kabellengte: | 1.7 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RST 4-225/1,7 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut98377 |