M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelsnoer
€ 12,82
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 4-3-294/2 M
Fabrikantnummer:
9180
EAN:
04001088038622
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelsnoer is een hoogwaardige verbindingsoplossing voor uw automatiseringsbehoeften. Met een vrouwelijke, hoekige, 4-polige configuratie en A-codering biedt het betrouwbare connectiviteit voor sensoren en actuatoren die werken op 230 V AC/DC en 4 A. Het doorschijnende lichaam zorgt voor visuele inspectie, wat veilige verbindingen garandeert. Het enkelsnoer omvat een zwarte PVC-kabel met drie draden, elk met een geleidermaat van 0,34 mm², waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen. Met een beschermingsgraad van IP65/IP67 is dit enkelsnoer bestand tegen zware omgevingsomstandigheden, wat duurzaamheid en langdurige prestaties verzekert. De bevestiging wordt beveiligd met een koppelingmoer en heeft een robuuste ontwerpstandaard die voldoet aan IEC 61076-2-101. Het biedt uitstekende isolatieweerstand en contactweerstand, waardoor het een betrouwbare keuze is voor het handhaven van hoge prestaties in veeleisende toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 9180 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | SR-PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 294 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC class 43 |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 10 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 30 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 10 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 4-3-294/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 100 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.45 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut9180 |