M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelse Kabelset
€ 47,77
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT/LED P 4-07/25 M
Fabrikantnummer:
29855
EAN:
04020841428234
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelse Kabelset is een essentieel onderdeel voor industriële automatiserings- en controlesystemen. Deze enkelse kabelset heeft een vrouwelijke, haakse, 4-pins A-gecodeerde connector met een transparante behuizing die werkt binnen een spanningsbereik van 10-30 V DC en een stroomsterkte tot 4 A. Uitgerust met 3 LEDs (PNP), biedt deze kabelset duidelijke statusindicaties voor efficiënte monitoring. De oranje PVC-kabel heeft vier draden met een diameter van elk 0,25 mm², wat zorgt voor robuuste prestaties en minimale signaalverlies. Ontworpen voor duurzaamheid, heeft het een IP65 en IP67 beschermingsgraad, waardoor het geschikt is voor gebruik in veeleisende omgevingen.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn hoge verbindingsbetrouwbaarheid, gemakkelijke installatie dankzij het haakse ontwerp, en veelzijdig gebruik in zowel vaste als flexibele installaties. De uitstekende olie- en chemische bestendigheid van de kabelset verlengt de levensduur en verlaagt de onderhoudskosten.
Toepassingen voor de M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelse Kabelset omvatten het verbinden van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen, robots en machines. De geschiktheid voor gebruik in zware industriële omgevingen betekent dat de kabelset kan worden vertrouwd voor consistente prestaties onder veeleisende omstandigheden.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn hoge verbindingsbetrouwbaarheid, gemakkelijke installatie dankzij het haakse ontwerp, en veelzijdig gebruik in zowel vaste als flexibele installaties. De uitstekende olie- en chemische bestendigheid van de kabelset verlengt de levensduur en verlaagt de onderhoudskosten.
Toepassingen voor de M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelse Kabelset omvatten het verbinden van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen, robots en machines. De geschiktheid voor gebruik in zware industriële omgevingen betekent dat de kabelset kan worden vertrouwd voor consistente prestaties onder veeleisende omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 29855 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 10-30 V DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 2.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 10-30 V DC, 4 A, with 3xLEDs (PNP); PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Functie-indicator: | 3xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT/LED P 4-07/25 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut29855 |