M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelschapskabel
€ 42,26
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 5-56/20 M
Fabrikantnummer:
13624
EAN:
04020841036170
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelschapskabel is een robuuste oplossing voor industriële automatiseringstoepassingen. Het beschikt over een 5-pins, hoekige vrouwelijke connector met A-codering, die zorgt voor betrouwbare datatransmissie en stroomvoorziening voor sensoren en actuatoren. De connector heeft een transparante behuizing en een duurzame, vernikkelde koppelmoer, die bescherming biedt en installatie in verschillende omgevingen vergemakkelijkt. Deze kabelset werkt efficiënt bij een spanning van 50 V AC of 60 V DC en ondersteunt een stroom tot 4 A.
De oranje PVC-kabel is ontworpen met vijf draden van elk 0,34 mm², wat flexibiliteit en veerkracht biedt. Met uitstekende olie- en chemische bestendigheid garandeert de kabelset duurzaamheid en betrouwbaarheid in veeleisende industriële omgevingen. De isolatieweerstand is hoger dan 10^9 Ohm, bestand tegen zware omstandigheden van -40°C tot +90°C. Het voldoet aan de IP65- en IP67-normen en biedt bescherming tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor uiteenlopende operationele omstandigheden.
Toepassingen van deze kabelset zijn uitgebreid, inclusief gebruik in fabrieksautomatisering, robotica en sensoraansluitingen. De naleving van UL- en RoHS-normen garandeert veiligheid en minimale milieubelasting, waardoor het een betrouwbare keuze is voor ingenieurs en technici in verschillende industrieën.
De oranje PVC-kabel is ontworpen met vijf draden van elk 0,34 mm², wat flexibiliteit en veerkracht biedt. Met uitstekende olie- en chemische bestendigheid garandeert de kabelset duurzaamheid en betrouwbaarheid in veeleisende industriële omgevingen. De isolatieweerstand is hoger dan 10^9 Ohm, bestand tegen zware omstandigheden van -40°C tot +90°C. Het voldoet aan de IP65- en IP67-normen en biedt bescherming tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor uiteenlopende operationele omstandigheden.
Toepassingen van deze kabelset zijn uitgebreid, inclusief gebruik in fabrieksautomatisering, robotica en sensoraansluitingen. De naleving van UL- en RoHS-normen garandeert veiligheid en minimale milieubelasting, waardoor het een betrouwbare keuze is voor ingenieurs en technici in verschillende industrieën.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13624 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 056 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC class 43 |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PVC orange cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 5-56/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut13624 |