M12 Standaard Sensor/Actuator Enkellopende Kabel
€ 27,72
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 5-296/10 M
Fabrikantnummer:
1180
EAN:
04001088026407
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkellopende Kabel is ontworpen voor betrouwbare en efficiënte sensor/actuator connectiviteit. Uitgerust met een vrouwelijke, rechte connector met 5-pins, A-gecodeerde, transparante behuizing, biedt deze kabel duurzame prestaties met een nominale spanning van 50 V AC en 60 V DC, en een nominale stroom van 4 A. De bijgevoegde zwarte PVC kabel bestaat uit 5-draden met een geleidergrootte van 0.34 mm², wat zorgt voor uitstekende elektrische signaaloverdracht. Verdere specificaties omvatten een contactweerstand van ≤ 10 mOhm, een isolatieweerstand > 10^9 Ohm, en een indrukwekkend bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, waardoor het geschikt is voor diverse omgevingsomstandigheden. De kabel voldoet aan IP65 en IP67 beschermingsnormen, wat zorgt voor stofdichtheid en geschiktheid voor onderdompeling in water tot een bepaalde diepte. Het is vervaardigd volgens de IEC 61076-2-101 standaard en is RoHS-compatibel.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 1180 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 296 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC class 43 |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PVC black cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 5-296/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut1180 |