M12 Standaard Sensor/Actuator Enkellopend Snoer
€ 17,33
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWTN 4-225/2 M
Fabrikantnummer:
53268
EAN:
04020841576393
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkellopend Snoer is een essentieel onderdeel voor het aansluiten van sensoren en actuatoren in verschillende industriële toepassingen. Dit snoer heeft een vrouwelijke, gehoekte, 4-pins, A-gecodeerde connector met een doorschijnend lichaam. Het is geschikt voor 230 V AC/DC en kan tot 4 A stroom aan. De zwarte kabel is gemaakt van duurzaam PUR-materiaal met 4 draden, elk met een doorsnede van 0,34 mm². De kabel biedt flexibiliteit en robuustheid, met uitstekende weerstand tegen microbiële besmetting en hydrolyse, en is vrij van PVC en siliconen. Het product is ontworpen voor veeleisende omgevingen, met hoge beschermingsniveaus (IP65, IP67, IP68 en IP69K) en kan werken binnen een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C. Het is compatibel met Hirschmann en Lumberg Automation connectors, wat zorgt voor veilige en betrouwbare verbindingen. Het snoer is ideaal voor toepassingen die een veilige en duurzame verbinding vereisen in industriële automatiseringsomgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 53268 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 225 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWTN 4-225/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut53268 |