M12 Standaard Sensor/Actuator Enkellopend Kabelset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 4-602/3 M
Fabrikantnummer:
104373
EAN:
04020841738951
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkellopend Kabelset beschikt over een hoekige, 4-pins, A-gecodeerde vrouwelijke connector met een geel lichaam, ontworpen voor gebruik in 230 V AC/DC toepassingen. Het apparaat ondersteunt een stroom tot 4 A en is uitgerust met een duurzame PUR gele kabel die 4 draden van elk 0.824 mm² bevat. Het ontwerp van de connector omvat een vernikkelde wartelmoer en TPU contacthouder, en biedt uitstekende isolatieweerstand (>10^9 Ohm) en contactweerstand (≤ 10 mOhm). De robuuste constructie zorgt voor betrouwbaarheid met IP65, IP67, IP68, en IP69K beschermingsklassen en een bedrijfs-temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C. De kabel meet ø 5.85 ± 0.20 mm in diameter en is bestand tegen chemicaliën en oliën. Verkrijgbaar in verschillende lengtes, van 1m tot 20m, is deze kabelset ideaal voor het verbinden van sensoren en actuatoren in industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 104373 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 798 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.824 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | yellow matt similarly RAL 1021 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 45 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.85 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Good chemical and oil resistance; Exclusion of silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, yellow body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR yellow cable, 4-wires, 0.824 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 4-602/3 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut104373 |