M12 Standaard Sensor/Actuator Enkellaagse Kabelset
€ 36,08
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSTS 8-184/5 M
Fabrikantnummer:
12100
EAN:
04020841189098
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkellaagse Kabelset is een robuuste en veelzijdige connector die is ontworpen voor industriële automatiseringstoepassingen. Dit product beschikt over een mannelijke, rechte, 8-pins, A-gecodeerde ontwerp met een afgeschermde oranje behuizing. Het is geschikt voor 30 V AC/DC en een stroom van 2 A. De kabelset bevat een 8-draadse PVC oranje kabel met een geleidergrootte van 0,25 mm², wat zorgt voor betrouwbare prestaties in verschillende omgevingen.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn de hoge duurzaamheid en betrouwbare prestaties dankzij de robuuste afscherming en hoogwaardige materialen. Het heeft een contactweerstand ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand ≥ 10^9 Ohm, wat zorgt voor optimale signaaloverdracht en minimale interferentie. De kabelset is ontworpen om zware industriële omstandigheden te weerstaan, met een breed bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, en heeft een IP65- en IP67-classificatie voor bescherming tegen stof en water.
Toepassingen van deze kabelset omvatten talrijke industriële automatiserings- en besturingssystemen, waar betrouwbare verbindingen en signaalintegriteit van essentieel belang zijn. Het is geschikt voor het aansluiten van sensoren en actuatoren in geautomatiseerde machines, wat zorgt voor nauwkeurige gegevens- en stuursignalentransmissie. Dit product is ideaal voor gebruik in omgevingen waar een hoge weerstand tegen olie en chemicaliën vereist is, en het voldoet aan verschillende veiligheids- en conformiteitsnormen, inclusief RoHS-compatibiliteit en IEC 61076-2-101 ontwerpnormen.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn de hoge duurzaamheid en betrouwbare prestaties dankzij de robuuste afscherming en hoogwaardige materialen. Het heeft een contactweerstand ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand ≥ 10^9 Ohm, wat zorgt voor optimale signaaloverdracht en minimale interferentie. De kabelset is ontworpen om zware industriële omstandigheden te weerstaan, met een breed bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, en heeft een IP65- en IP67-classificatie voor bescherming tegen stof en water.
Toepassingen van deze kabelset omvatten talrijke industriële automatiserings- en besturingssystemen, waar betrouwbare verbindingen en signaalintegriteit van essentieel belang zijn. Het is geschikt voor het aansluiten van sensoren en actuatoren in geautomatiseerde machines, wat zorgt voor nauwkeurige gegevens- en stuursignalentransmissie. Dit product is ideaal voor gebruik in omgevingen waar een hoge weerstand tegen olie en chemicaliën vereist is, en het voldoet aan verschillende veiligheids- en conformiteitsnormen, inclusief RoHS-compatibiliteit en IEC 61076-2-101 ontwerpnormen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Artikelnummer (#1): | 12100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | C-Shield |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 184 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 8-pin, A-coded, shielded, orange body, 30 V AC/DC, 2 A; PVC orange cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RSTS 8-184/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1 , VDE 0482-265-2-1 , EN 50265-2-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut12100 |