M12 Standaard Sensor/Actuator Enkele Kabelset
€ 35,72
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 5-87/10 M
Fabrikantnummer:
15795
EAN:
04020841147425
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkele Kabelset is ontworpen voor veelzijdige en betrouwbare verbindingen. Deze kabelset beschikt over een 5-pins mannelijke, rechte stekker met A-code. De doorschijnende behuizing van de stekker zorgt voor duurzaamheid en gemakkelijke identificatie. Het werkt op een maximale spanning van 50 V AC en 60 V DC en ondersteunt een stroomsterkte van 4 A. De kabelset is uitgerust met een robuuste zwarte PUR-kabel die 5 draden bevat, elk met een doorsnede van 0,34 mm², wat zorgt voor betrouwbare en stabiele geleiding. De kabel is zeer resistent tegen microben, hydrolyse en olie, wat het ideaal maakt voor industriële omgevingen. Toepassingen van deze kabelset omvatten diverse sensor- en actuatorverbindingen in industriële automatisering, wat zorgt voor betrouwbare prestaties in moeilijke omstandigheden. Met een beschermingsgraad van IP65, IP67, IP68 en IP69K is dit product ontworpen om optimaal te functioneren in veeleisende omstandigheden, waaronder blootstelling aan water, stof en hoge druk wassingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 15795 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | TM5 HD21.1 S4 |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC TI2 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 087 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 5-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RST 5-87/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 100 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.40 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Uniek Nr.: | aut15795 |