M12 Standaard Sensor/Actuator Enkele Kabelset
€ 170,19
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 5-183/50 M
Fabrikantnummer:
20408
EAN:
04001088106451
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkele Kabelset is een robuuste en veelzijdige connectiviteitsoplossing voor industriële toepassingen. Met een vrouwelijke, rechte, 5-polige A-gecodeerde connector zorgt deze kabelset voor betrouwbare verbindingen met zijn afgeschermd ontwerp, wat bescherming biedt tegen elektromagnetische interferentie. De oranje behuizing en PVC-kabel zijn niet alleen visueel onderscheidend maar ook zeer duurzaam, werkend onder spanningen van 50 V AC / 60 V DC en met een nominale stroomsterkte van 4 A. Dit zorgt ervoor dat het gematigde energievereisten in verschillende operationele omgevingen kan verwerken.
Het belangrijkste voordeel van deze kabelset is het robuuste ontwerp, met superieure elektrische isolatie (˃ 10⁹ Ohm) en contactweerstand (≤ 10 mOhm), wat zorgt voor duurzaamheid en stabiliteit in prestaties. De IP65- en IP67-classificaties garanderen weerstand tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor zware omgevingen. Daarnaast voldoet het aan belangrijke veiligheids- en milieunormen en is het RoHS-compliant.
Toepassingen van deze kabelset zijn te vinden in sensor- en actuatoraansluitingen in automatiseringssystemen. Het is geschikt voor gebruik in omgevingen met temperatuurbereiken van -25°C tot +70°C, waardoor het aanpasbaar is voor zowel binnen- als buitensituaties. Dit maakt het een perfect hulpmiddel voor industrieën die met betrouwbare en efficiënte bedradingsoplossingen machines en procescontroles willen stroomlijnen.
Het belangrijkste voordeel van deze kabelset is het robuuste ontwerp, met superieure elektrische isolatie (˃ 10⁹ Ohm) en contactweerstand (≤ 10 mOhm), wat zorgt voor duurzaamheid en stabiliteit in prestaties. De IP65- en IP67-classificaties garanderen weerstand tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor zware omgevingen. Daarnaast voldoet het aan belangrijke veiligheids- en milieunormen en is het RoHS-compliant.
Toepassingen van deze kabelset zijn te vinden in sensor- en actuatoraansluitingen in automatiseringssystemen. Het is geschikt voor gebruik in omgevingen met temperatuurbereiken van -25°C tot +70°C, waardoor het aanpasbaar is voor zowel binnen- als buitensituaties. Dit maakt het een perfect hulpmiddel voor industrieën die met betrouwbare en efficiënte bedradingsoplossingen machines en procescontroles willen stroomlijnen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 20408 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 15 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 8 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Braid |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 183 |
| Kabellengte: | 50 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 30 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 70 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, A-coded, shielded, orange body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PVC orange cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RKTS 5-183/50 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut20408 |