M12 Standaard Sensor/Actuator Enkeldraadse Kabelset
€ 21,95
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT/LED A 4-3-06/5 M
Fabrikantnummer:
11394
EAN:
04020841000676
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkeldraadse Kabelset is een robuuste en efficiënte oplossing voor uw sensor- en actuatorapplicaties. Deze kabelset beschikt over een vierpins, A-gecodeerde vrouwelijke connector met een recht ontwerp, wat zorgt voor eenvoudige installatie en betrouwbare verbindingen. Hij is geschikt voor spanningen tussen 10-30 V DC met een stroomsterkte van 4 A, waardoor hij geschikt is voor verschillende industriële omgevingen. De transparante behuizing, samen met dubbele LED-indicatoren (PNP), helpt bij duidelijke signaalbewaking. De duurzame oranje PVC-kabel bevat drie draden met een geleiderdikte van 0,34 mm², wat zorgt voor uitstekende prestaties onder uitdagende omstandigheden.
Deze kabelset is ontworpen om hoge weerstand tegen oliën en chemicaliën te bieden, wat de duurzaamheid en betrouwbaarheid benadrukt. Het past naadloos in uw bestaande systemen met zijn IP65 en IP67 beschermingsklassen, wat robuustheid biedt tegen stof en water, wat cruciaal is voor industriële toepassingen. De combinatie van een vernikkelde wartelmoer en TPU-materialen zorgt voor een stevige constructie en consistente functionaliteit.
Ideale toepassingen voor deze kabelset zijn automatiseringsprocessen die betrouwbare sensoren terugkoppeling en activering vereisen. De flexibele installatie-opties en strikte naleving van industrienormen maken hem geschikt voor een breed scala aan industriële toepassingen, wat maximale efficiëntie en veiligheid garandeert.
Deze kabelset is ontworpen om hoge weerstand tegen oliën en chemicaliën te bieden, wat de duurzaamheid en betrouwbaarheid benadrukt. Het past naadloos in uw bestaande systemen met zijn IP65 en IP67 beschermingsklassen, wat robuustheid biedt tegen stof en water, wat cruciaal is voor industriële toepassingen. De combinatie van een vernikkelde wartelmoer en TPU-materialen zorgt voor een stevige constructie en consistente functionaliteit.
Ideale toepassingen voor deze kabelset zijn automatiseringsprocessen die betrouwbare sensoren terugkoppeling en activering vereisen. De flexibele installatie-opties en strikte naleving van industrienormen maken hem geschikt voor een breed scala aan industriële toepassingen, wat maximale efficiëntie en veiligheid garandeert.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11394 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 10-30 V DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 006 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 10-30 V DC, 4 A, with 2xLEDs (PNP); PVC orange cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Functie-indicator: | 2xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT/LED A 4-3-06/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut11394 |