M12 Standaard Sensor/Actuator Enkeldraads Cordset
€ 205,31
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 8-299/40 M
Fabrikantnummer:
934637561
EAN:
04001088001398
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkeldraads Cordset is een hoogwaardige connectoroplossing ontworpen voor precieze en betrouwbare sensor/actuator verbindingen. Deze vrouwelijke, 8-pins, A-gecodeerde cordset is afgeschermd om hoge prestaties en minimale interferentie te garanderen. De cordset heeft een opvallende oranje TPU-omschoten behuizing, geschikt voor 30 V AC/DC en kan stromen tot 2 A aan. De verbinding wordt vergemakkelijkt door een sterke zwarte PUR-kabel met acht draden, elk met een geleidergrootte van 0,25 mm², die veelzijdigheid en duurzaamheid verzekeren.
Deze cordset is ideaal voor toepassingen die robuuste afscherming en betrouwbare verbindingen in veeleisende omgevingen vereisen, met beschermingsklassen IP65, IP67 en IP69K. De hoge isolatieweerstand en uitstekende contactweerstand zorgen voor effectieve en veilige gegevensoverdracht. Bovendien is de cordset bestand tegen olie en chemicaliën, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan industriële toepassingen, waaronder automatiseringsapparatuur waar betrouwbaarheid cruciaal is.
De uitstekende flexibiliteit en weerstand tegen kou en microben zorgen voor een lange levensduur, zelfs onder zware omstandigheden, waardoor deze cordset een onmisbare component is in complexe sensornetwerken.
Deze cordset is ideaal voor toepassingen die robuuste afscherming en betrouwbare verbindingen in veeleisende omgevingen vereisen, met beschermingsklassen IP65, IP67 en IP69K. De hoge isolatieweerstand en uitstekende contactweerstand zorgen voor effectieve en veilige gegevensoverdracht. Bovendien is de cordset bestand tegen olie en chemicaliën, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan industriële toepassingen, waaronder automatiseringsapparatuur waar betrouwbaarheid cruciaal is.
De uitstekende flexibiliteit en weerstand tegen kou en microben zorgen voor een lange levensduur, zelfs onder zware omstandigheden, waardoor deze cordset een onmisbare component is in complexe sensornetwerken.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Artikelnummer (#1): | 934637561 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Mesh wire |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 299 |
| Kabellengte: | 40 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.60 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, A-coded, shielded, orange body, 30 V AC/DC, 2 A; PUR black cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKTS 8-299/40 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.20 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934637561 |