M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelaansluiting Koordset
€ 27,29
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 8-6-337/2 M
Fabrikantnummer:
62983
EAN:
04020841553684
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelaansluiting Koordset is ontworpen voor hoogwaardig connectiviteit. Deze vrouwelijke, hoekig ontworpen connector heeft 8 pinnen en een A-codering, wat zorgt voor sterke verbindingen in industriële toepassingen. Het doorschijnende lichaam vergroot de zichtbaarheid voor onderhoud en de koordset is compatibel met verschillende automatiseringssystemen. Met een werkingsvoltage van 30 V AC/DC en een stroomsterkte tot 2 A, is dit toestel geschikt voor diverse omgevingen.
Met een duurzame zwarte PUR-kabel met zes draden en een geleidergrootte van 0,34 mm², is deze koordset bestand tegen uitdagende omstandigheden. Het biedt uitstekende weerstand tegen chemicaliën, oliën en extreme temperaturen, ideaal voor flexibele installatie in verschillende situaties zoals vast, flexibel en drag chain opstellingen. Met beschermingsgraden tot IP69K zorgt dit product voor betrouwbare werking in vochtige en stoffige omgevingen.
Perfect voor gebruik in automatisering, machinerie-opstellingen en elektronische verbindingen, is deze connector ideaal voor systemen die veilige en efficiënte stroomverdeling vereisen. Het nikkel-geplaatste bevestigingsmateriaal en TPU contacthouder zorgen voor duurzaamheid en langdurige prestaties, zelfs in veeleisende industriële toepassingen.
Met een duurzame zwarte PUR-kabel met zes draden en een geleidergrootte van 0,34 mm², is deze koordset bestand tegen uitdagende omstandigheden. Het biedt uitstekende weerstand tegen chemicaliën, oliën en extreme temperaturen, ideaal voor flexibele installatie in verschillende situaties zoals vast, flexibel en drag chain opstellingen. Met beschermingsgraden tot IP69K zorgt dit product voor betrouwbare werking in vochtige en stoffige omgevingen.
Perfect voor gebruik in automatisering, machinerie-opstellingen en elektronische verbindingen, is deze connector ideaal voor systemen die veilige en efficiënte stroomverdeling vereisen. Het nikkel-geplaatste bevestigingsmateriaal en TPU contacthouder zorgen voor duurzaamheid en langdurige prestaties, zelfs in veeleisende industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 04, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 03, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 02, zijde 1: | green |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | n.c. |
| Artikelnummer (#1): | 62983 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 6 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 337 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.0 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 8-pin, A-coded, translucent body, 30 V AC/DC, 2 A; PUR black cable, 6-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 8-6-337/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut62983 |