M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdige Cordset
€ 42,58
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 8-282/7,5 M
Fabrikantnummer:
20404
EAN:
04001088113978
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdige Cordset is ontworpen met precisie voor diverse industriële toepassingen. Deze connector heeft een 8-pins vrouwelijk recht ontwerp, A-gecodeerd met een doorzichtige behuizing. Het is geschikt voor een werking bij 30 V AC/DC en 2 A, wat het geschikt maakt voor een breed scala aan laagspannings-toepassingen. De cordset wordt vervaardigd door Lumberg Automation, bekend om zijn hoogwaardige automatiseringsoplossingen.
De cordset is uitgerust met een duurzame PUR zwarte kabel bestaande uit 7 draden, elk 0.25 mm², die zorgen voor betrouwbare signaaloverdracht en stroomvoorziening. De connector is gemaakt van robuuste materialen zoals CuZn voor de contactbasis en TPU voor de gegoten behuizing, wat zorgt voor een lange levensduur en continue prestaties in veeleisende omgevingen. Bovendien biedt het een uitzonderlijke mate van bescherming met IP65, IP67, IP68, en IP69K-classificaties, waardoor het ideaal is voor gebruik in zware omstandigheden.
Deze cordset wordt vaak gebruikt in automatiseringssystemen, machines en sensor/actuator interfaces. Het ondersteunt een verscheidenheid aan pinconfiguraties en biedt uitstekende verbindingsstabiliteit dankzij de betrouwbare koppelmoer en robuuste constructie. Geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties, kan het temperaturen weerstaan van -40 °C tot +90 °C tijdens gebruik.
De cordset is uitgerust met een duurzame PUR zwarte kabel bestaande uit 7 draden, elk 0.25 mm², die zorgen voor betrouwbare signaaloverdracht en stroomvoorziening. De connector is gemaakt van robuuste materialen zoals CuZn voor de contactbasis en TPU voor de gegoten behuizing, wat zorgt voor een lange levensduur en continue prestaties in veeleisende omgevingen. Bovendien biedt het een uitzonderlijke mate van bescherming met IP65, IP67, IP68, en IP69K-classificaties, waardoor het ideaal is voor gebruik in zware omstandigheden.
Deze cordset wordt vaak gebruikt in automatiseringssystemen, machines en sensor/actuator interfaces. Het ondersteunt een verscheidenheid aan pinconfiguraties en biedt uitstekende verbindingsstabiliteit dankzij de betrouwbare koppelmoer en robuuste constructie. Geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties, kan het temperaturen weerstaan van -40 °C tot +90 °C tijdens gebruik.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | shield |
| Artikelnummer (#1): | 20404 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 7 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 282 |
| Kabellengte: | 7.5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.0 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, A-coded, translucent body, 30 V AC/DC, 2 A; PUR black cable, 7-wires, 0.25 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Foliescherm: | Al-PT |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 8-282/7,5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.17 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut20404 |