M12 Standaard Sensor/Actuator Eénzijdige Cordset
€ 18,67
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-265/4 M
Fabrikantnummer:
82860
EAN:
04020841643606
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Eénzijdige Cordset: Vrouwelijk, recht, 4-pins, A-gecodeerd, doorschijnende behuizing, 230 V AC/DC, 4 A; PUR grijze kabel, 4 draden, 0,34 mm² is een hoogwaardige connector ontworpen voor diverse industriële toepassingen. Het werkt op 230 V AC/DC en ondersteunt tot 4 A stroom, wat zorgt voor betrouwbare prestaties. De cordset is voorzien van een duurzame PUR grijze kabel met vier draden, elk met een doorsnede van 0,34 mm², wat zorgt voor veilige en efficiënte connectiviteit. De vrouwelijke connector is recht en A-gecodeerd, wat compatibiliteit biedt met een breed scala aan apparaten in sensor- en actuatorsystemen.
Deze cordset is gebouwd voor robuuste prestaties in veeleisende omgevingen, met hoge weerstand tegen chemicaliën en oliën, en uitzonderlijke koude flexibiliteit. Het is ook ontworpen voor meer dan 2 miljoen buigingscycli, waardoor het geschikt is voor dynamische toepassingen. De materialen van de connector omvatten een CuSn-contactbasis voor uitstekende geleiding en een TPU-gegoten behuizing voor duurzaamheid. Aanvullende kenmerken zijn een IP65, IP67, IP68 en IP69K-classificatie, wat zorgt voor bescherming tegen stof, water en onderdompeling.
Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, is de M12 Standaard Sensor/Actuator Eénzijdige Cordset compatibel met verschillende industriële apparatuur, en biedt het een betrouwbare verbindingsoplossing in zware omstandigheden. Het is essentieel voor toepassingen die een robuuste mechanische en omgevingsprestaties vereisen.
Deze cordset is gebouwd voor robuuste prestaties in veeleisende omgevingen, met hoge weerstand tegen chemicaliën en oliën, en uitzonderlijke koude flexibiliteit. Het is ook ontworpen voor meer dan 2 miljoen buigingscycli, waardoor het geschikt is voor dynamische toepassingen. De materialen van de connector omvatten een CuSn-contactbasis voor uitstekende geleiding en een TPU-gegoten behuizing voor duurzaamheid. Aanvullende kenmerken zijn een IP65, IP67, IP68 en IP69K-classificatie, wat zorgt voor bescherming tegen stof, water en onderdompeling.
Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, is de M12 Standaard Sensor/Actuator Eénzijdige Cordset compatibel met verschillende industriële apparatuur, en biedt het een betrouwbare verbindingsoplossing in zware omstandigheden. Het is essentieel voor toepassingen die een robuuste mechanische en omgevingsprestaties vereisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 82860 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 265 |
| Kabellengte: | 4 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | grey matt similarly RAL 7040 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR grey cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-265/4 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut82860 |