M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdige Cordon
€ 20,72
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-500/5 M
Fabrikantnummer:
700
EAN:
04001088004405
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdige Cordon is een hoogwaardig component ontworpen voor het aansluiten van sensoren en actuatoren. Met een vrouwelijk, recht, 4-pins, A-gecodeerde connector ontwerp met een transparante behuizing, is deze cordon geschikt voor operaties tot 230 V AC/DC en tot 4 A. De eenheid is uitgerust met een robuuste PUR zwarte kabel, bestaande uit 4 draden met een doorsnede van 0.34 mm², wat duurzaamheid en flexibiliteit garandeert onder veeleisende omstandigheden.
Deze cordon biedt verschillende voordelen, waaronder veilige elektrische verbindingen en robuuste mechanische prestaties. Met een bescherming tot IP69K biedt het uitstekende bescherming tegen stof en water, wat het geschikt maakt voor zowel binnen- als buitentoepassingen. De constructie maakt gebruik van hoogwaardige materialen zoals CuSn voor de contactbasis en een nikkelgeplateerde CuZn-bevestiging, wat zorgt voor langdurige betrouwbaarheid en weerstand tegen omgevingsinvloeden.
Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, fabrieksopstellingen en andere industriële omgevingen, faciliteert deze cordon naadloze integratie van sensoren en actuatoren. Of het nu wordt gebruikt in vaste of flexibele installaties, zijn vonkbestendigheid en naleving van strenge veiligheidsnormen maken het een voorkeur keuze voor professionals die op zoek zijn naar betrouwbare prestaties en veiligheid.
Deze cordon biedt verschillende voordelen, waaronder veilige elektrische verbindingen en robuuste mechanische prestaties. Met een bescherming tot IP69K biedt het uitstekende bescherming tegen stof en water, wat het geschikt maakt voor zowel binnen- als buitentoepassingen. De constructie maakt gebruik van hoogwaardige materialen zoals CuSn voor de contactbasis en een nikkelgeplateerde CuZn-bevestiging, wat zorgt voor langdurige betrouwbaarheid en weerstand tegen omgevingsinvloeden.
Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, fabrieksopstellingen en andere industriële omgevingen, faciliteert deze cordon naadloze integratie van sensoren en actuatoren. Of het nu wordt gebruikt in vaste of flexibele installaties, zijn vonkbestendigheid en naleving van strenge veiligheidsnormen maken het een voorkeur keuze voor professionals die op zoek zijn naar betrouwbare prestaties en veiligheid.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 700 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | TPE-P |
| Soldeerbestendigheid: | Welding spark resistant |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 500 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.1 ± 0.15 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | EN 50267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-500/5 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL Horizontal Flametest, CSA FT2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut700 |