M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdige Aansluitkabel
€ 35,97
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWTN/LED F 4-225/5 M
Fabrikantnummer:
44157
EAN:
04020841442063
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdige Aansluitkabel biedt een hoogwaardige en betrouwbare verbinding voor verschillende industriële toepassingen. Deze eenzijdige aansluitkabel beschikt over een vrouwelijke, haakse, 4-pins configuratie met A-codering, wat zorgt voor een veilige en juiste uitlijning voor sensor- en actuatorverbindingen. De doorzichtige behuizing maakt visuele inspectie mogelijk, terwijl het robuuste ontwerp een bedrijfsspanningsbereik van 10-30 V DC met een stroomsterkte van 4 A ondersteunt. Bovendien is de connector voorzien van twee LEDs (PNP), wat de operationele zichtbaarheid vergroot.
De aansluitkabel is voorzien van een duurzame PUR zwarte kabel, die 4 draden bevat en een doorsnede van 0.34 mm² heeft. Deze constructie garandeert betrouwbare prestaties in uitdagende omgevingen. Met een IP65, IP67, IP68 en IP69K classificatie biedt de aansluitkabel superieure bescherming tegen stof en water, waardoor hij geschikt is voor een breed scala aan industriële omgevingen.
Toepassingen voor deze aansluitkabel omvatten industriële automatisering, machinebouw, robotica en elke omgeving waar betrouwbare sensor/actuatorverbindingen nodig zijn. Het haakse ontwerp van de kabel maakt flexibele installatie in krappe ruimtes mogelijk, en de compatibiliteit met Hirschmann en Lumberg Automation connectors zorgt voor naadloze integratie met bestaande systemen.
De aansluitkabel is voorzien van een duurzame PUR zwarte kabel, die 4 draden bevat en een doorsnede van 0.34 mm² heeft. Deze constructie garandeert betrouwbare prestaties in uitdagende omgevingen. Met een IP65, IP67, IP68 en IP69K classificatie biedt de aansluitkabel superieure bescherming tegen stof en water, waardoor hij geschikt is voor een breed scala aan industriële omgevingen.
Toepassingen voor deze aansluitkabel omvatten industriële automatisering, machinebouw, robotica en elke omgeving waar betrouwbare sensor/actuatorverbindingen nodig zijn. Het haakse ontwerp van de kabel maakt flexibele installatie in krappe ruimtes mogelijk, en de compatibiliteit met Hirschmann en Lumberg Automation connectors zorgt voor naadloze integratie met bestaande systemen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 44157 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 10-30 V DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 225 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 10-30 V DC, 4 A, with 2xLEDs (PNP); PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Functie-indicator: | 2xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWTN/LED F 4-225/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut44157 |