M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdige Aansluitkabel
€ 98,72
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 8-184/25 M
Fabrikantnummer:
25581
EAN:
04020841295324
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdige Aansluitkabel is een essentieel onderdeel voor industriële automatiseringstoepassingen. Met een vrouwelijke, rechte, 8-pins ontwerp is deze aansluitkabel A-gecodeerd en afgeschermd voor effectieve signaaloverdracht en EMC-bescherming. De aansluitkabel heeft een operationele spanning van 30 V AC/DC en kan stromen tot 2 A aan. Zijn oranje PVC-kabel bevat 8 draden van 0.25 mm², waarbij elke draad is afgeschermd om de prestaties in ruwe omgevingen te verbeteren.
De voordelen van deze M12 aansluitkabel omvatten hoge duurzaamheid, met een bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot +90°C, en beschermingsgraden van IP65 en IP67, wat betrouwbaarheid garandeert in diverse uitdagende industriële omstandigheden. De aansluitkabel voldoet aan de IEC 61076-2-101 normen en is RoHS-conform, wat betrouwbare prestaties en milieuvriendelijkheid garandeert.
Ideaal voor sensor- en actuatorverbindingen, wordt de M12 aansluitkabel gebruikt in een breed scala aan toepassingen, waaronder fabrieksautomatisering, procescontrole en meer. De 8-draads configuratie biedt flexibiliteit voor meervoudige signaal- of stroomoverdracht, waardoor uw systemen efficiënt en responsief blijven.
De voordelen van deze M12 aansluitkabel omvatten hoge duurzaamheid, met een bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot +90°C, en beschermingsgraden van IP65 en IP67, wat betrouwbaarheid garandeert in diverse uitdagende industriële omstandigheden. De aansluitkabel voldoet aan de IEC 61076-2-101 normen en is RoHS-conform, wat betrouwbare prestaties en milieuvriendelijkheid garandeert.
Ideaal voor sensor- en actuatorverbindingen, wordt de M12 aansluitkabel gebruikt in een breed scala aan toepassingen, waaronder fabrieksautomatisering, procescontrole en meer. De 8-draads configuratie biedt flexibiliteit voor meervoudige signaal- of stroomoverdracht, waardoor uw systemen efficiënt en responsief blijven.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Artikelnummer (#1): | 25581 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | C-Shield |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 184 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, A-coded, shielded, orange body, 30 V AC/DC, 2 A; PVC orange cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKTS 8-184/25 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1 , VDE 0482-265-2-1 , EN 50265-2-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut25581 |