M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdig Aansluitsnoer
€ 26,71
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT/LED P 4-07/5 M
Fabrikantnummer:
11540
EAN:
04020841003318
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
Het M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdig Aansluitsnoer is een hoogwaardige oplossing voor het verbinden van sensoren en actuatoren in industriële toepassingen. Deze vrouwelijke, hoekige 4-polige connector is A-gecodeerd en heeft een doorschijnende behuizing voor eenvoudige identificatie. Hij werkt op 10-30 V DC en ondersteunt tot 4 A, met ingebouwde 3xLED's (PNP) voor functieweergave. Het aansluitsnoer wordt geleverd met een oranje PVC-kabel met vier draden, elk met een geleiderdikte van 0,25 mm², wat betrouwbaarheid en duurzaamheid in diverse zware omgevingen garandeert.
Het belangrijkste voordeel van dit aansluitsnoer is de robuustheid, met een onbeschermd ontwerp en een hoge beschermingsgraad van IP65/IP67, waardoor het geschikt is voor veeleisende industriële omgevingen. De TPU contactdrager en gegoten materiaal bieden uitstekende weerstand tegen olie en chemicaliën, waardoor langdurige prestaties worden gewaarborgd. Bovendien garandeert de naleving van IEC 61076-2-101 en UL-normen betrouwbare functionaliteit.
Ideaal voor gebruik in automatiserings- en besturingssystemen, kan dit aansluitsnoer worden ingezet in toepassingen met vaste of flexibele installatienoden, en biedt het een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C. Het hoekige ontwerp maakt ruimtebesparende kabelbeheer mogelijk, en de LED's bieden duidelijke statusfeedback, waardoor het een handig onderdeel is in geavanceerde industriële contexten.
Het belangrijkste voordeel van dit aansluitsnoer is de robuustheid, met een onbeschermd ontwerp en een hoge beschermingsgraad van IP65/IP67, waardoor het geschikt is voor veeleisende industriële omgevingen. De TPU contactdrager en gegoten materiaal bieden uitstekende weerstand tegen olie en chemicaliën, waardoor langdurige prestaties worden gewaarborgd. Bovendien garandeert de naleving van IEC 61076-2-101 en UL-normen betrouwbare functionaliteit.
Ideaal voor gebruik in automatiserings- en besturingssystemen, kan dit aansluitsnoer worden ingezet in toepassingen met vaste of flexibele installatienoden, en biedt het een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C. Het hoekige ontwerp maakt ruimtebesparende kabelbeheer mogelijk, en de LED's bieden duidelijke statusfeedback, waardoor het een handig onderdeel is in geavanceerde industriële contexten.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11540 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 10-30 V DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 2.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 10-30 V DC, 4 A, with 3xLEDs (PNP); PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Functie-indicator: | 3xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT/LED P 4-07/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut11540 |