M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdig Aansluitsnoer
€ 122,96
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 12-346/20 M
Fabrikantnummer:
107132
EAN:
04020841765605
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
Het M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdig Aansluitsnoer is een hoogwaardige connector die is ontworpen voor diverse industriële toepassingen. Dit model heeft een rechte 12-polige vrouwelijke connector met een A-gecodeerd ontwerp. Het ondersteunt een bedrijfsvoltage van 30 V AC/DC en een stroomsterkte van 1.5 A. De connector heeft een doorschijnende behuizing en is gemaakt van duurzame materialen, waaronder een CuZn contactbasis en een nikkel-geplateerde bevestiging. De 12-aderige zwarte PUR-kabel, met een dwarsdoorsnede van 0.25 mm² per ader, zorgt voor betrouwbare connectiviteit en duurzaamheid. Met IP65/IP67 bescherming kan deze kabelset goed tegen zware omgevingen, en de brandbaarheid classificaties (UL 94 HB) en temperatuurbereik (-25 °C tot +90 °C) verhogen de veiligheid en betrouwbaarheid nog verder.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 05, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 08, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 09, zijde 1: | red |
| Draad kleur 12, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 11, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 10, zijde 1: | purple |
| Artikelnummer (#1): | 107132 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 12 |
| Aantal pinnen: | 12 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 1.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 346 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.40 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 12-pin, A-coded, translucent body, 30 V AC/DC, 1.5 A; PUR black cable, 12-wires, 0.25 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 12-346/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.20 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut107132 |