M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdig Aangesloten Kabelset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 5-56/30 M
Fabrikantnummer:
814
EAN:
04001088005440
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdig Aangesloten Kabelset is een hoogwaardige verbindingsoplossing ontworpen voor industriële automatiseringstoepassingen. Met een mannelijk, recht ontwerp met een 5-polige configuratie en A-codering, zorgt deze kabelset voor betrouwbare en veilige verbindingen. De kabelset is geschikt voor 50 V AC / 60 V DC en kan tot 4 A stroom verwerken. De oranje PVC-kabel bevat 5 aders met een doorsnede van 0,34 mm², wat duurzaamheid en flexibiliteit biedt in verschillende industriële omgevingen.
Belangrijke voordelen van het gebruik van de M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdig Aangesloten Kabelset zijn de robuuste constructie en hoge prestatiebetrouwbaarheid. Het onafgeschermde ontwerp is geschikt voor omgevingen waar afscherming niet nodig is, terwijl de TPU-GF contactdrager en TPU gegoten behuizing uitstekende mechanische stabiliteit en duurzaamheid bieden. Met een IP65 en IP67 beschermingsklasse is de kabelset bestand tegen stof en tijdelijke onderdompeling, waardoor hij ideaal is voor gebruik in zware omstandigheden.
Toepassingen voor deze kabelset zijn uitgebreid, voornamelijk in industriële automatisering en sensor/actuator interfacing. Het is geschikt voor het aansluiten van verschillende sensoren en actuatoren in productielijnen, machines en robotsystemen. De hoge isolatieweerstand en contactintegriteit van de kabelset zorgen voor een consistente prestatie, zelfs in veeleisende operationele omgevingen.
Belangrijke voordelen van het gebruik van de M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdig Aangesloten Kabelset zijn de robuuste constructie en hoge prestatiebetrouwbaarheid. Het onafgeschermde ontwerp is geschikt voor omgevingen waar afscherming niet nodig is, terwijl de TPU-GF contactdrager en TPU gegoten behuizing uitstekende mechanische stabiliteit en duurzaamheid bieden. Met een IP65 en IP67 beschermingsklasse is de kabelset bestand tegen stof en tijdelijke onderdompeling, waardoor hij ideaal is voor gebruik in zware omstandigheden.
Toepassingen voor deze kabelset zijn uitgebreid, voornamelijk in industriële automatisering en sensor/actuator interfacing. Het is geschikt voor het aansluiten van verschillende sensoren en actuatoren in productielijnen, machines en robotsystemen. De hoge isolatieweerstand en contactintegriteit van de kabelset zorgen voor een consistente prestatie, zelfs in veeleisende operationele omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 814 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 056 |
| Kabellengte: | 30 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC class 43 |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 5-pin, A-coded, orange body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PVC orange cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RST 5-56/30 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut814 |