M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdig Aangesloten Kabelset
€ 41,72
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWTN/LED P 4-225/10 M
Fabrikantnummer:
102727
EAN:
04020841730863
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdig Aangesloten Kabelset is een zeer functionele connector ontworpen voor gebruik in industriële omgevingen. Het beschikt over een vrouwelijke, gehoekte, 4-polige configuratie die A-gecodeerd is. De doorschijnende behuizing biedt een duidelijk zicht en de kabelset werkt binnen een spanningsbereik van 10-30 V DC en een stroomsterkte tot 4A. De inclusie van 3xLEDs (PNP) maakt eenvoudige statusindicatie mogelijk. De kabelset is geconstrueerd met een zwarte PUR-kabel, met een 4-draads aansluiting en 0,34 mm² geleidermaat, wat betrouwbare connectiviteit en eenvoudige installatie garandeert. Bovendien heeft het een robuuste IP65, IP67, IP68, IP69K beschermingsgraad, wat het geschikt maakt voor verschillende omgevingsomstandigheden.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn hoge duurzaamheid en betrouwbaarheid, verbeterde zichtbaarheid door geïntegreerde LEDs en uitstekende prestaties binnen een breed temperatuurbereik van -40°C tot +90°C. Het gebruik van hoogwaardige materialen, zoals roestvrij staal voor de koppelingmoer en FKM voor de O-ring, zorgt voor een lange levensduur en weerstand tegen slijtage.
Deze kabelset is ideaal voor toepassingen in automatisering, sensor- en actuator-connectiviteit binnen industriële omgevingen. Het kan worden gebruikt in vaste installaties of flexibele installaties die herhaalde buiging of torsie vereisen, wat het veelzijdig maakt voor verschillende gebruikssituaties. De hoge beschermingsgraad zorgt ervoor dat het bestand is tegen blootstelling aan stof, water en zware bedrijfsomstandigheden, waardoor het een geschikte keuze is voor veeleisende omgevingen.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn hoge duurzaamheid en betrouwbaarheid, verbeterde zichtbaarheid door geïntegreerde LEDs en uitstekende prestaties binnen een breed temperatuurbereik van -40°C tot +90°C. Het gebruik van hoogwaardige materialen, zoals roestvrij staal voor de koppelingmoer en FKM voor de O-ring, zorgt voor een lange levensduur en weerstand tegen slijtage.
Deze kabelset is ideaal voor toepassingen in automatisering, sensor- en actuator-connectiviteit binnen industriële omgevingen. Het kan worden gebruikt in vaste installaties of flexibele installaties die herhaalde buiging of torsie vereisen, wat het veelzijdig maakt voor verschillende gebruikssituaties. De hoge beschermingsgraad zorgt ervoor dat het bestand is tegen blootstelling aan stof, water en zware bedrijfsomstandigheden, waardoor het een geschikte keuze is voor veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 102727 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 10-30 V DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 225 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 10-30 V DC, 4 A, with 3xLEDs (PNP); PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Functie-indicator: | 3xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWTN/LED P 4-225/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut102727 |