M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdig Aangesloten Kabelset
€ 14,71
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 4-07/3 M
Fabrikantnummer:
13606
EAN:
04020841035869
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdig Aangesloten Kabelset is een essentiële accessoire speciaal ontworpen voor industriële toepassingen. Met een vrouwelijke, hoekige, 4-polige en A-gecodeerde doorschijnende behuizing werkt deze kabelset efficiënt bij 230 V AC/DC en een stroomsterkte van 4 A. Het product bevat een duurzame oranje PVC-kabel met 4 draden, elk met een geleidergrootte van 0,25 mm², wat zorgt voor stevige en betrouwbare verbindingen in veeleisende omgevingen.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn de hoge duurzaamheid, uitstekende trillings- en schokbestendigheid en goede chemische en olie bestendigheid. De contactweerstand is ≤10 mOhm, wat een minimaal signaalverlies garandeert, en het is ontworpen om extreme omgevingsomstandigheden te weerstaan met een bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C. Bovendien maken de beschermingsgraden IP65 en IP67 het geschikt voor gebruik in zware industriële omgevingen.
Toepassingen van de M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdig Aangesloten Kabelset omvatten verschillende industriële automatiseringsprocessen, waar betrouwbare en veilige sensor- en actuatorverbindingen cruciaal zijn. Het is met name geschikt voor vaste en flexibele installaties en kan meer dan een miljoen buigingscycli aan, waardoor het een uitstekende keuze is voor dynamische robotica toepassingen en machines die frequente beweging vereisen.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn de hoge duurzaamheid, uitstekende trillings- en schokbestendigheid en goede chemische en olie bestendigheid. De contactweerstand is ≤10 mOhm, wat een minimaal signaalverlies garandeert, en het is ontworpen om extreme omgevingsomstandigheden te weerstaan met een bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C. Bovendien maken de beschermingsgraden IP65 en IP67 het geschikt voor gebruik in zware industriële omgevingen.
Toepassingen van de M12 Standaard Sensor/Actuator Eenzijdig Aangesloten Kabelset omvatten verschillende industriële automatiseringsprocessen, waar betrouwbare en veilige sensor- en actuatorverbindingen cruciaal zijn. Het is met name geschikt voor vaste en flexibele installaties en kan meer dan een miljoen buigingscycli aan, waardoor het een uitstekende keuze is voor dynamische robotica toepassingen en machines die frequente beweging vereisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13606 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Producteigenschappen: | Very good vibration and shock resistance |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 2.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Goedkeuringen: | UL-approved |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 4-07/3 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut13606 |