M12 Standaard Sensor/Actuator Contrastekker
€ 14,93
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKFM 5/1 M
Fabrikantnummer:
49996
EAN:
04020841560675
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Contrastekker is een hoogwaardige component ontworpen voor industriële toepassingen. Met een vrouwelijke frontmontage configuratie, M12 aansluitzijde en gestrande draden aan de verbindingszijde, zorgt deze connector voor betrouwbare en efficiënte verbindingen. Hij beschikt over 5 pinnen en is A-gecodeerd, waardoor hij geschikt is voor diverse sensor- en actuatorsystemen. De ongeklede, metalen grijze behuizing biedt een nominale spanning van 50 V AC / 60 V DC en ondersteunt een stroom tot 4 A.
Een van de belangrijkste voordelen van deze connector is zijn robuustheid en lange levensduur, dankzij materialen zoals CuZn voor de behuizing, die nikkelgecoat is voor extra duurzaamheid. De contactbasis is gemaakt van CuSn met een Cu/Au coating, wat zorgt voor uitstekende geleiding en minimale contactweerstand. Daarnaast biedt de connector een hoog niveau van milieubescherming met een IP65 en IP67 classificatie, wat zorgt voor geschiktheid in zware industriële omgevingen.
Deze connector is ideaal voor toepassingen in automatiseringssystemen, machines en andere industriële omgevingen waar betrouwbare sensor- en actuatorverbindingen cruciaal zijn. Het M12 schroefvergrendelingsmechanisme zorgt voor een veilige bevestiging, en de constructie van de connector voldoet aan belangrijke internationale normen, waaronder IEC 61076-2-101, wat zorgt voor compatibiliteit en veiligheid in verschillende industriële installaties.
Een van de belangrijkste voordelen van deze connector is zijn robuustheid en lange levensduur, dankzij materialen zoals CuZn voor de behuizing, die nikkelgecoat is voor extra duurzaamheid. De contactbasis is gemaakt van CuSn met een Cu/Au coating, wat zorgt voor uitstekende geleiding en minimale contactweerstand. Daarnaast biedt de connector een hoog niveau van milieubescherming met een IP65 en IP67 classificatie, wat zorgt voor geschiktheid in zware industriële omgevingen.
Deze connector is ideaal voor toepassingen in automatiseringssystemen, machines en andere industriële omgevingen waar betrouwbare sensor- en actuatorverbindingen cruciaal zijn. Het M12 schroefvergrendelingsmechanisme zorgt voor een veilige bevestiging, en de constructie van de connector voldoet aan belangrijke internationale normen, waaronder IEC 61076-2-101, wat zorgt voor compatibiliteit en veiligheid in verschillende industriële installaties.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut49996 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 49996 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007+1679 (GNYE) |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-025-049 Mounting Nut M16x1.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 4x0.355 mm²+1x0.50 mm²(GNYE) |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 09 / 908 43 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | black, white, blue, brown, yellow/green |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm / ø 1.8 mm ± 0.1 mm (GNYE) |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKFM 5/1 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 5-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |