M12 Standaard Sensor/Actuator Contrastekker
€ 13,32
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EM12M5A FIX
Fabrikantnummer:
934449201
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Contrastekker is ontworpen voor betrouwbare connectiviteit in industriële omgevingen. Deze mannelijke connector heeft een voorzijde montage ontwerp met een M12 aansluitsysteem en gestrande draden aan de aansluitzijde, wat robuuste en veelzijdige verbindingen biedt. Het heeft een 5-polige configuratie, A-gecodeerd en ongeaard, gehuisvest in een duurzame metallic grijze behuizing. Geschikt voor 50 V AC / 60 V DC en 4 A, levert het efficiënte elektrische prestaties. Deze connector garandeert tot 100 koppelcycli en ondersteunt een breed temperatuurbereik van -25 °C tot +90 °C. Het voldoet aan beschermingsnormen tot IP68, wat bestendigheid biedt tegen stof en water in veeleisende situaties.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934449201 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67 and IP68-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934449201 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 735-413-002 Mounting Nut M16 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.2 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | max. + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | grey, white, brown, black, blue |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | max ø 1.75 |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | EM12M5A FIX |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 5-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |