M12 Standaard Sensor/Actuator Contra-stekkerconnector
€ 10,43
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSFM 3/0,5 M
Fabrikantnummer:
26142
EAN:
04020841300547
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Contra-stekkerconnector is een essentieel onderdeel voor industriële toepassingen die betrouwbare verbindingen vereisen. Deze connector heeft een mannelijke uitvoering met voorste montage, een M12-aansluitzijde en gestrande draadverbindingen aan de zijkant. Hij is voorzien van 3 pins en A-gecodeerd voor precieze connectiviteit. De onbeschermde, metallic grijze behuizing zorgt voor duurzaamheid en bescherming. Geschikt voor 230 V AC/DC en kan tot 4 A aan, waardoor het geschikt is voor verschillende spanningsvereisten. Met een robuuste nikkel-plated CuZn behuizing en een zwarte PA contacthouder garandeert het veiligheid en lange levensduur. De connector voldoet ook aan IP65, IP67 en IP69K normen, wat uitstekende bescherming biedt in ruwe omgevingen.
Deze connector biedt lage contactweerstand (≤ 10 mOhm) en hoge isolatieweerstand (˃ 10^9 Ohm), wat de betrouwbaarheid vergroot. Hij doorstaat tot 100 connectiecycli, wat een lange levensduur verzekert. Ontworpen voor soldeerverbinding en uitgerust met een M16x1.5 schroefdraad voor veilige installatie.
De connector is ideaal voor toepassingen in automatiseringstechnologie, vooral waar sensoren en actuatoren veilige, stabiele verbindingen vereisen. Door zijn aanpasbaarheid en naleving van IEC 61076-2-101 is het een betrouwbare keuze in diverse industriële omgevingen.
Deze connector biedt lage contactweerstand (≤ 10 mOhm) en hoge isolatieweerstand (˃ 10^9 Ohm), wat de betrouwbaarheid vergroot. Hij doorstaat tot 100 connectiecycli, wat een lange levensduur verzekert. Ontworpen voor soldeerverbinding en uitgerust met een M16x1.5 schroefdraad voor veilige installatie.
De connector is ideaal voor toepassingen in automatiseringstechnologie, vooral waar sensoren en actuatoren veilige, stabiele verbindingen vereisen. Door zijn aanpasbaarheid en naleving van IEC 61076-2-101 is het een betrouwbare keuze in diverse industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut26142 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67 and IP69K-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 26142 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-025-049 Mounting Nut M16x1.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.355 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 43 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue, black, brown |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSFM 3/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 3-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |