M12 Standaard Sensor/Actuator Connector (aansluiting)
€ 31,13
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSHLS 5/S 5,5
Fabrikantnummer:
104095
EAN:
04020841749599
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Connector (aansluiting) is een mannelijke connector met een achterste montagedesign en een afschermklem voor verbeterde bescherming. Deze connector is voorzien van een M12-kant voor koppeling en printcontacten aan de aansluitkant, geschikt voor maximaal 5 pinnen. Hij is A-gecodeerd en afgeschermd, en gehuisvest in een metalen grijze behuizing, wat hem ideaal maakt voor robuuste toepassingen die betrouwbare verbindingen vereisen. In staat om 50 V AC of 60 V DC te verwerken met een nominale stroom van 4 A, zorgt het voor een veilige en efficiënte werking. De CuZn-materialen, met nikkelgeplateerde behuizing, garanderen duurzaamheid, terwijl de IP65- en IP67-beschermingsgraden de geschiktheid voor veeleisende omgevingen waarborgen. Dit product is perfect voor gebruik in sensor- en actuatornetwerken binnen industriële automatiseringssystemen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut104095 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. Connection area must be epoxy potted. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 104095 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Schroefdraadmaat: | PG9 |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Afschermingsmateriaal: | Shielding Clip: CuZn, Ag-plated |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Rear Mount with Shielding Clip |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSHLS 5/S 5,5 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, rear mount with shielding clip, M12 - mating side, print contacts - connecting side, 5-pin, A-coded, shielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |