M12 Standaard Sensor/Actuator Chassisdeel Connector
€ 35,35
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKHL 12/S 5,5
Fabrikantnummer:
104079
EAN:
04020841736445
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Chassisdeel Connector is ontworpen voor industriële omgevingen en biedt robuuste en betrouwbare verbindingen. Met een vrouwelijke achterste montage en M12-aansluitzijde beschikt het over printcontacten aan de verbindingszijde en een 12-pins A-gecodeerd ontwerp. Met een metalen grijze behuizing is het onbeschermd en ondersteunt het 30 V AC/DC bij 1,5 A. Het ontwerp voldoet aan de beschermingsnormen IP65 en IP67, waardoor het geschikt is voor uitdagende omstandigheden. Het is ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen en sensor/actuator taken, met minimale contactweerstand en hoge isolatie. Deze connector is gecertificeerd volgens industrienormen, waaronder UL en RoHS-naleving, wat een veilige en milieuvriendelijke toepassing garandeert.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut104079 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 12 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 104079 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Schroefdraadmaat: | PG9 |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 2 A |
| Nominale stroom*: | 1.5 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Rear Mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKHL 12/S 5,5 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, rear mount, M12 - mating side, print contacts - connecting side, 12-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 1.5 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |