M12 Standaard Sensor/Actuator Busconnector
€ 14,29
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSFPM 5/0,5 M
Fabrikantnummer:
26155
EAN:
04020841282683
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Busconnector is een robuust en betrouwbaar onderdeel, ontworpen voor industriële toepassingen. Deze frontmontage, positioneerbare mannelijke connector heeft een 5-pins configuratie en is A-gecodeerd voor veilige verbindingen. Het beschikt over een metalen grijze behuizing, is ongeaarde en compatibel met M12 connectiezijdes. Met nominale spanningen van 50 V AC en 60 V DC, en een stroomsterkte van 4 A, is deze connector zeer veelzijdig.
De voordelen van het gebruik van deze connector omvatten zijn hoge contactweerstand van ≤ 10 mOhm, uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, en duurzaamheid met tot 100 verbindingscycli, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbare prestaties. De connector voldoet ook aan IP65 en IP67 beschermingsklassen, waardoor het geschikt is voor ruwe omgevingen bij correcte montage en vergrendeling.
Deze connector is ideaal voor sensoren en actuatoren in industriële omgevingen, en zorgt voor effectieve signaaloverdracht en stroomlevering. Met een solder-aansluiting en vernikkeld CuZn schroefdraadmateriaal, biedt het gemakkelijke installatie en stevige beveiliging.
De voordelen van het gebruik van deze connector omvatten zijn hoge contactweerstand van ≤ 10 mOhm, uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, en duurzaamheid met tot 100 verbindingscycli, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbare prestaties. De connector voldoet ook aan IP65 en IP67 beschermingsklassen, waardoor het geschikt is voor ruwe omgevingen bij correcte montage en vergrendeling.
Deze connector is ideaal voor sensoren en actuatoren in industriële omgevingen, en zorgt voor effectieve signaaloverdracht en stroomlevering. Met een solder-aansluiting en vernikkeld CuZn schroefdraadmateriaal, biedt het gemakkelijke installatie en stevige beveiliging.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut26155 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. Connection area must be epoxy potted. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 26155 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007+1679 (GNYE) |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 4x0.355 mm²+1x0.50 mm²(GNYE) |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front Mount Positionable |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 09 / 908 43 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | black, white, blue, brown, yellow/green |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm / ø 1.8 mm ± 0.1 mm (GNYE) |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSFPM 5/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount positionable, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 5-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |