M12 Standaard Sensor-/Actuator Aansluitkabel Enkelzijdig
€ 14,79
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 4-225/2 M
Fabrikantnummer:
11809
EAN:
04020841244926
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor-/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel is een essentieel onderdeel voor het verbinden van sensoren en actuatoren, en biedt een betrouwbare en efficiënte verbinding. Het beschikt over een mannelijke, rechte, 4-pins configuratie, A-gecodeerd, met een doorschijnend lichaam dat 230 V AC/DC en tot 4 A aankan. De aansluitkabel is uitgerust met een robuuste zwarte PUR-kabel met 4 draden, elk met een geleiderdoorsnede van 0,34 mm², wat duurzaamheid en flexibiliteit garandeert. Het is geschikt voor IP65, IP67, IP68 en IP69K beschermingsgradaties wanneer correct gemonteerd en vergrendeld, en biedt uitstekende milieubestendigheid.
De voordelen van deze aansluitkabel zijn onder andere de hoge duurzaamheid en flexibiliteit, waardoor hij geschikt is voor een breed scala aan industriële toepassingen. Met een lage contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand > 10⁹ Ohm zorgt het voor minimaal energieverlies en superieure signaalintegriteit. Het is ontworpen om betrouwbaar te presteren in temperaturen van -40 °C tot +90 °C, met een kabel die bestand is tegen microben, hydrolyse en koude, en PVC en siliconen uitsluit voor milieuvriendelijkheid.
Deze aansluitkabel is bijzonder nuttig in toepassingen die hoge prestaties eisen, zoals automatiseringssystemen, industriële machines en productielijnen. Het blinkt uit in omgevingen waar veilige en efficiënte elektrische connectiviteit cruciaal is, waardoor naadloze integratie met andere automatiseringscomponenten mogelijk is.
De voordelen van deze aansluitkabel zijn onder andere de hoge duurzaamheid en flexibiliteit, waardoor hij geschikt is voor een breed scala aan industriële toepassingen. Met een lage contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand > 10⁹ Ohm zorgt het voor minimaal energieverlies en superieure signaalintegriteit. Het is ontworpen om betrouwbaar te presteren in temperaturen van -40 °C tot +90 °C, met een kabel die bestand is tegen microben, hydrolyse en koude, en PVC en siliconen uitsluit voor milieuvriendelijkheid.
Deze aansluitkabel is bijzonder nuttig in toepassingen die hoge prestaties eisen, zoals automatiseringssystemen, industriële machines en productielijnen. Het blinkt uit in omgevingen waar veilige en efficiënte elektrische connectiviteit cruciaal is, waardoor naadloze integratie met andere automatiseringscomponenten mogelijk is.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11809 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 225 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RST 4-225/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut11809 |