M12 Standaard Sensor/Actuator Aansluiting Connector
€ 13,83
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 4/1 M
Fabrikantnummer:
81134
EAN:
04020841737145
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Aansluiting Connector is een hoogwaardige connector, speciaal ontworpen voor betrouwbare sensor- en actuatorverbindingen. Het beschikt over een vrouwelijk frontmontage met een M12-aansluitzijde en vertinde draden aan de verbindingszijde. Deze 4-polige, A-gecodeerde connector is ongeëkrand en gehuisvest in een duurzame metalen grijze behuizing. Het werkt bij een spanning van 230 V AC/DC en een stroom van 4 A, waardoor het geschikt is voor verschillende industriële toepassingen. De connector is ontworpen voor stevige bevestiging met een schroefvergrendeling en heeft IP65 en IP67 beschermingsklassen als deze correct gemonteerd is, wat zorgt voor een goede bescherming tegen stof en water.
Deze connector biedt tal van voordelen, waaronder hoge contactbetrouwbaarheid dankzij de Cu/Au-geplateerde contacten, en uitstekende isolatieweerstand. Het is vervaardigd uit robuuste materialen zoals een CuZn-behuizing met een vernikkelde afwerking en maakt gebruik van een TPU-contactdrager. De connector is geschikt voor maximaal 100 aansluitcycli, wat zorgt voor langdurige prestaties in veeleisende omgevingen. Bovendien maakt het brede werktemperatuurbereik van -25°C tot +85°C het geschikt voor verschillende uitdagende omstandigheden.
De M12 Standaard Sensor/Actuator Aansluiting Connector is ideaal voor gebruik in sensor- en actuatorsystemen in industriële automatisering, machines en apparatuur. De strikte naleving van IEC 61076-2-101 en andere relevante normen zorgt voor compatibiliteit en betrouwbaarheid. Of het nu voor nieuwe installaties of onderhoud is, deze connector is een betrouwbare keuze voor naadloze connectiviteit.
Deze connector biedt tal van voordelen, waaronder hoge contactbetrouwbaarheid dankzij de Cu/Au-geplateerde contacten, en uitstekende isolatieweerstand. Het is vervaardigd uit robuuste materialen zoals een CuZn-behuizing met een vernikkelde afwerking en maakt gebruik van een TPU-contactdrager. De connector is geschikt voor maximaal 100 aansluitcycli, wat zorgt voor langdurige prestaties in veeleisende omgevingen. Bovendien maakt het brede werktemperatuurbereik van -25°C tot +85°C het geschikt voor verschillende uitdagende omstandigheden.
De M12 Standaard Sensor/Actuator Aansluiting Connector is ideaal voor gebruik in sensor- en actuatorsystemen in industriële automatisering, machines en apparatuur. De strikte naleving van IEC 61076-2-101 en andere relevante normen zorgt voor compatibiliteit en betrouwbaarheid. Of het nu voor nieuwe installaties of onderhoud is, deze connector is een betrouwbare keuze voor naadloze connectiviteit.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut81134 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 81134 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | PG9 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-011-645 Mounting Nut PG9 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.355 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 43 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue,brown, white, black |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKF 4/1 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |