M12 Standaard Sensor/Actuator Aansluitconnector
€ 16,68
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKFM 4/2 M
Fabrikantnummer:
58217
EAN:
04020841735967
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Aansluitconnector is ontworpen voor betrouwbare en efficiënte connectiviteit voor sensor- en actuatoren toepassingen in industriële omgevingen. De connector heeft een voorzijde montageconfiguratie met een M12 aansluiting en wordt verbonden via gestrande draden aan de aansluitzijde. Het bevat 4 pennen en is A-gecodeerd, wat zorgt voor compatibiliteit met verschillende apparaten. Geconstrueerd met een duurzame metallic grijze behuizing, werkt deze connector op 230 V AC/DC en kan een stroom van maximaal 4 A aan, wat robuuste prestaties biedt onder veeleisende omstandigheden. Het onafgeschermde ontwerp maakt het geschikt voor vele algemene toepassingen.
Een van de opvallende voordelen van deze connector is de hoge weerstand tegen omgevingsfactoren, met een IP65/IP67 rating. Dit zorgt ervoor dat de connector beschermd blijft tegen stof- en waterinslag wanneer deze correct is gemonteerd en afgedicht. Bovendien biedt de metalen behuizing hoge duurzaamheid en weerstand tegen mechanische spanningen en corrosie, wat de operationele levensduur verlengt.
Geschikt voor gebruik in verschillende sectoren zoals automatisering, machines en industriële apparatuur, kan de M12 Standaard Sensor/Actuator Aansluitconnector eenvoudig sensoren, actuatoren en andere apparaten verbinden die veilige en betrouwbare elektrische verbindingen vereisen. De eenvoudige installatie, met een schroefsluitmechanisme, maakt het een optimale keuze voor zowel nieuwe installaties als het upgraden van bestaande systemen.
Een van de opvallende voordelen van deze connector is de hoge weerstand tegen omgevingsfactoren, met een IP65/IP67 rating. Dit zorgt ervoor dat de connector beschermd blijft tegen stof- en waterinslag wanneer deze correct is gemonteerd en afgedicht. Bovendien biedt de metalen behuizing hoge duurzaamheid en weerstand tegen mechanische spanningen en corrosie, wat de operationele levensduur verlengt.
Geschikt voor gebruik in verschillende sectoren zoals automatisering, machines en industriële apparatuur, kan de M12 Standaard Sensor/Actuator Aansluitconnector eenvoudig sensoren, actuatoren en andere apparaten verbinden die veilige en betrouwbare elektrische verbindingen vereisen. De eenvoudige installatie, met een schroefsluitmechanisme, maakt het een optimale keuze voor zowel nieuwe installaties als het upgraden van bestaande systemen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut58217 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 58217 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-025-049 Mounting Nut M16x1.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.355 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 43 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue,brown, white, black |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKFM 4/2 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |