M12 Standaard Sensor/Actuator Aansluitbusconnector
€ 12,65
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 412 PG9 Sn
Fabrikantnummer:
932916206
EAN:
04002044187682
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Aansluitbusconnector is ontworpen voor betrouwbare verbindingen in sensor- en actuator toepassingen. Deze mannelijke, voorop gemonteerde connector heeft een M12 koppelvlak en gestripte draden aan de verbindingszijde. Het beschikt over een 4-polige configuratie, is A-gecodeerd en ongeëkrand. De connector is gehuisvest in een metalen grijze behuizing en werkt bij 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 4 A. Bovendien zorgt het met zijn IP65- en IP67-classificaties voor duurzaamheid en betrouwbare prestaties wanneer het correct wordt gemonteerd en vergrendeld in combinatie met Hirschmann of Lumberg-connectoren. De nominale impulsspanning is 2,5 kV en het werkt binnen het temperatuurbereik van -25°C tot +90°C. De connector heeft soldeeraansluitingen en een schroefvergrendelingstype aansluiting. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals nikkel-geplateerd CuZn voor de behuizing en V-2 plastic voor de contacthouder, is dit product gebouwd om lang mee te gaan.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut932916206 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 932916206 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | PG9 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007/1569 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 733-877-001 Mounting Nut PG9 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.2 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | max. + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | black, blue, white, brown |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | max ø 1.75 |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 412 PG9 Sn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 20 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |