M12 Standaard Sensor/Actuator Aansluitbus Connector
€ 10,81
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSFM 4/20/0,2 M
Fabrikantnummer:
80492
EAN:
04020841636769
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Aansluitbus Connector is een veelzijdig apparaat ontworpen voor efficiënte elektrische verbindingen. Deze mannelijke connector met front-montage faciliteert veilige verbindingen met een 4-pins ontwerp en A-codering voor correcte uitlijning. Met een metallic grijze behuizing die zowel duurzaam als esthetisch aantrekkelijk is, kan het spanningen tot 230 V AC/DC en stromen tot 4 A aan. Dit component is ideaal voor industriële omgevingen die betrouwbare prestaties en duurzaamheid vereisen.
De M12-connector is ongeblokkeerd, wat het geschikt maakt voor toepassingen waar elektromagnetische interferentie geen zorg is. Het schroefvergrendelingsbevestigingstype zorgt voor een stabiele verbinding, en met een bedrijfstemperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C (of +50 °C voor UL-normen) is het zeer aanpasbaar. De hoge isolatieweerstand en IP65/IP67 beoordelingen zorgen voor bescherming tegen stof en vocht, waardoor het geschikt is voor uitdagende omstandigheden. Of het nu wordt gebruikt in automatisering of typische sensor/actuator bekabeling, deze connector levert robuuste functionaliteit.
Het soldeerverbindingstype en de compatibiliteit met gestrande draden maken eenvoudige installatie mogelijk, terwijl de naleving van IEC 61076-2-101 zorgt voor prestatie volgens industrienormen. Het gebruik van kwaliteitsmaterialen zoals nikkelmessing voor de behuizing en vergulde contacten garandeert een lange levensduur en optimale geleiding, wat bijdraagt aan consistente werking gedurende de levensduur.
De M12-connector is ongeblokkeerd, wat het geschikt maakt voor toepassingen waar elektromagnetische interferentie geen zorg is. Het schroefvergrendelingsbevestigingstype zorgt voor een stabiele verbinding, en met een bedrijfstemperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C (of +50 °C voor UL-normen) is het zeer aanpasbaar. De hoge isolatieweerstand en IP65/IP67 beoordelingen zorgen voor bescherming tegen stof en vocht, waardoor het geschikt is voor uitdagende omstandigheden. Of het nu wordt gebruikt in automatisering of typische sensor/actuator bekabeling, deze connector levert robuuste functionaliteit.
Het soldeerverbindingstype en de compatibiliteit met gestrande draden maken eenvoudige installatie mogelijk, terwijl de naleving van IEC 61076-2-101 zorgt voor prestatie volgens industrienormen. Het gebruik van kwaliteitsmaterialen zoals nikkelmessing voor de behuizing en vergulde contacten garandeert een lange levensduur en optimale geleiding, wat bijdraagt aan consistente werking gedurende de levensduur.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut80492 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. Connection area must be epoxy potted. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | CR |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 80492 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M20x1.5 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-025-048 Mounting Nut M20x1.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.355 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 43 |
| Kabellengte: | 0.2 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue,brown, white, black |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSFM 4/20/0,2 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |