M12 Standaard Sensor/Actuator Aansluitbus Connector
€ 31,66
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKHLS 5/S 5,5
Fabrikantnummer:
104092
EAN:
04020841749582
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Aansluitbus Connector is een robuuste en veelzijdige connector ontworpen voor toepassingen met hoge betrouwbaarheid. Deze vrouwelijke connector is achterzijde gemonteerd en voorzien van een afschermingsclip. Het beschikt over een M12 aansluiting aan de ene kant en printcontacten aan de verbindingszijde, wat zorgt voor een veilige en stabiele verbinding. De connector heeft 5 pinnen en is A-gecodeerd, wat zorgt voor nauwkeurige en veilige aansluitingen, en is afgeschermd met een metalen grijze behuizing om elektrische storingen te minimaliseren. Met een werkspanning van 50 V AC / 60 V DC en een nominale stroom van 4 A, is deze connector ideaal voor veeleisende industriële omgevingen. Het behoudt stabiele prestaties bij temperaturen van -25°C tot +85°C en biedt uitstekende bescherming met een IP65 / IP67-classificatie bij correcte montage en vergrendeling. Deze connector is vervaardigd met hoogwaardige materialen zoals vernikkeld CuZn, wat duurzaamheid en langdurig gebruik garandeert. Het voldoet aan de IEC 61076-2-101 norm, wat zorgt voor naleving en betrouwbaarheid.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut104092 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 104092 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Schroefdraadmaat: | PG9 |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Afschermingsmateriaal: | Shielding Clip: CuZn, Ag-plated |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Rear Mount with Shielding Clip |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKHLS 5/S 5,5 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, rear mount with shielding clip, M12 - mating side, print contacts - connecting side, 5-pin, A-coded, shielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |