M12 Standaard Sensor/Actuator Aangesloten Kabelset
€ 14,79
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 4-265/2 M
Fabrikantnummer:
7180
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Aangesloten Kabelset is een geavanceerde verbindingsoplossing, ontworpen met een vrouwelijke, hoekige 4-pins A-gecodeerde connector. De doorschijnende behuizing voegt een esthetisch tintje toe terwijl de functionaliteit behouden blijft. Deze kabelset is ontworpen voor 230 V AC/DC met een maximale stroomsterkte van 4 A, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen. De duurzame PUR grijze kabel bevat vier draden, elk met een diameter van 0,34 mm². Dit product garandeert veilige verbindingen in veeleisende omgevingen, ondersteund door zijn IP65, IP67, IP68 en IP69K classificaties. Het voldoet aan de IEC 61076-2-101 normen voor betrouwbaarheid en prestaties.
De kabelset biedt voordelen voor toepassingen die robuuste verbindingsoplossingen vereisen, met uitstekende weerstand tegen chemische en olie-exposities. De TPU-beschermde behuizing en FKM O-ring materiaal verhogen de duurzaamheid en levensduur, zelfs onder extreme omstandigheden van -40°C tot +90°C. Het ongeaarde ontwerp en de flexibele PUR mantel maken eenvoudige installatie en hoge buigtolerantie mogelijk, cruciaal voor dynamische operaties.
Ontworpen voor veelzijdig gebruik, is de M12 kabelset ideaal voor automatiseringssystemen, sensor- en actuatorinterfaces, en algemene bedrading van machines. De naleving van internationale veiligheidsnormen zorgt voor compatibiliteit en betrouwbaarheid op wereldwijde markten. Met zijn efficiënte ontwerp en sterke elektrische prestaties is deze kabelset een onmisbaar onderdeel in complexe industriële omgevingen.
De kabelset biedt voordelen voor toepassingen die robuuste verbindingsoplossingen vereisen, met uitstekende weerstand tegen chemische en olie-exposities. De TPU-beschermde behuizing en FKM O-ring materiaal verhogen de duurzaamheid en levensduur, zelfs onder extreme omstandigheden van -40°C tot +90°C. Het ongeaarde ontwerp en de flexibele PUR mantel maken eenvoudige installatie en hoge buigtolerantie mogelijk, cruciaal voor dynamische operaties.
Ontworpen voor veelzijdig gebruik, is de M12 kabelset ideaal voor automatiseringssystemen, sensor- en actuatorinterfaces, en algemene bedrading van machines. De naleving van internationale veiligheidsnormen zorgt voor compatibiliteit en betrouwbaarheid op wereldwijde markten. Met zijn efficiënte ontwerp en sterke elektrische prestaties is deze kabelset een onmisbaar onderdeel in complexe industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 7180 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 265 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | grey matt similarly RAL 7040 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR grey cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 4-265/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut7180 |