M12 Standaard Sensor/Aanwender Enkelzijdige Aansluitkabel
€ 27,98
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 5-298/3 M
Fabrikantnummer:
934637814
EAN:
04001088050297
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanwender Enkelzijdige Aansluitkabel is een veelzijdige connector ontworpen voor een breed scala aan toepassingen. Met een vrouwelijke, rechte, 5-pins configuratie en A-codering biedt deze aansluitkabel betrouwbare prestaties in diverse industriële omgevingen. Het afgeschermde, oranje lichaam is bestand tegen spanningen van 50 V AC en 60 V DC, en ondersteunt een stroom van maximaal 4 A. Uitgerust met een hoogwaardige PUR-zwarte kabel, bestaat deze uit 5 draden met een geleidergrootte van 0,34 mm², wat zorgt voor duurzaamheid en weerstand tegen mechanische belastingen en zware omstandigheden.
De belangrijkste voordelen van deze aansluitkabel zijn verbeterde connectiviteit, hoge elektrische capaciteit en weerstand tegen externe factoren dankzij de duurzame materialen zoals CuSn met Cu/Au plating, PA-contacthouder en TPU-gegoten lichaam. Hij is ontworpen voor meer dan 100 koppelingscycli, wat langdurig gebruik garandeert. De uitgebreide afscherming en IP-classificaties van IP65, IP67 en IP69K zorgen voor bescherming tegen stof, water en omgevingsverontreinigingen.
Deze aansluitkabel is ideaal voor het verbinden van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen, en biedt betrouwbare en veilige verbindingen. Het robuuste ontwerp maakt hem geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties in verschillende temperaturen en omstandigheden, waardoor het een waardevol onderdeel is in automatisering en machinerie toepassingen.
De belangrijkste voordelen van deze aansluitkabel zijn verbeterde connectiviteit, hoge elektrische capaciteit en weerstand tegen externe factoren dankzij de duurzame materialen zoals CuSn met Cu/Au plating, PA-contacthouder en TPU-gegoten lichaam. Hij is ontworpen voor meer dan 100 koppelingscycli, wat langdurig gebruik garandeert. De uitgebreide afscherming en IP-classificaties van IP65, IP67 en IP69K zorgen voor bescherming tegen stof, water en omgevingsverontreinigingen.
Deze aansluitkabel is ideaal voor het verbinden van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen, en biedt betrouwbare en veilige verbindingen. Het robuuste ontwerp maakt hem geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties in verschillende temperaturen en omstandigheden, waardoor het een waardevol onderdeel is in automatisering en machinerie toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934637814 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Mesh wire |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 298 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.85 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, A-coded, shielded, orange body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RKTS 5-298/3 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934637814 |