M12 Standaard Sensor/Aanvultang Enkelzijdige Aansluiting
€ 30,72
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT/LED P 4-29/2 M
Fabrikantnummer:
11550
EAN:
04020841003387
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvultang Enkelzijdige Aansluiting is ontworpen voor hoogwaardige connectiviteit in industriële toepassingen. Met een vrouwelijke, schuine, 4-polige configuratie is deze kabel A-gecodeerd en heeft hij een doorschijnende behuizing, wat zorgt voor efficiënte signaaloverdracht en duurzaamheid. Hij werkt binnen een spanningsbereik van 10-30 V DC en kan een stroom van maximaal 4 A aan, waardoor hij geschikt is voor verschillende sensor- en actuatorverbindingen. Drie ingebouwde LEDs bieden PNP-functie-indicatoren voor eenvoudige monitoring.
De kabel is voorzien van een stevige oranje PVC-kabel met vier draden, elk met een dikte van 0,34 mm², die flexibiliteit en sterkte bieden. De constructie omvat een koppelnut-attachage om veilige verbindingen te garanderen. Opmerkelijk is dat de kabel voldoet aan IP65- en IP67-beschermingsnormen, waardoor hij bestand is tegen stof en water binnenkomst, en geschikt is voor barre omgevingen.
Ideaal voor gebruik in automatiserings- en controlesystemen, maakt het schuine ontwerp van de kabel eenvoudige installatie in krappe ruimtes mogelijk, terwijl de 3xLEDs een duidelijke operationele status bieden. Het is perfect voor industrieën die betrouwbare en duurzame verbindingen vereisen, zoals de automobiel-, voedings- en dranken- en maakindustrie.
De kabel is voorzien van een stevige oranje PVC-kabel met vier draden, elk met een dikte van 0,34 mm², die flexibiliteit en sterkte bieden. De constructie omvat een koppelnut-attachage om veilige verbindingen te garanderen. Opmerkelijk is dat de kabel voldoet aan IP65- en IP67-beschermingsnormen, waardoor hij bestand is tegen stof en water binnenkomst, en geschikt is voor barre omgevingen.
Ideaal voor gebruik in automatiserings- en controlesystemen, maakt het schuine ontwerp van de kabel eenvoudige installatie in krappe ruimtes mogelijk, terwijl de 3xLEDs een duidelijke operationele status bieden. Het is perfect voor industrieën die betrouwbare en duurzame verbindingen vereisen, zoals de automobiel-, voedings- en dranken- en maakindustrie.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11550 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Soldeerbestendigheid: | Welding spark resistant |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 029 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 70 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Heat-pressure resistance to 110°; LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 10-30 V DC, 4 A, with 3xLEDs (PNP); PVC orange cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Functie-indicator: | 3xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT/LED P 4-29/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut11550 |