M12 Standaard Sensor/Aanvullings Single-Ended Cordset
€ 23,53
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 8-299/0,5 M
Fabrikantnummer:
106337
EAN:
04020841760341
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvullings Single-Ended Cordset heeft een vrouwelijke, rechte, 8-pins, A-gecodeerde en afgeschermde connector met een oranje behuizing, ontworpen voor robuuste toepassingen. Het is ideaal voor omgevingen die betrouwbare verbindingen vereisen, werkend bij een nominale stroom van 2 A en een werkspanning van 30 V AC/DC. Uitgerust met een PUR zwarte kabel met 8 draden van 0,25 mm², zorgt deze cordset voor duurzaamheid en flexibiliteit, met uitstekende weerstand tegen chemicaliën, oliën en mechanische belasting. De cordset voldoet aan de IP65, IP67 en IP69K normen voor robuuste werking in zware omgevingen.
Voordelen van de M12 Standaard Sensor/Aanvullings Single-Ended Cordset zijn onder meer de hoge duurzaamheid dankzij superieure materiaalkeuzes, robuuste bescherming tegen omgevingsfactoren en uitstekende elektrische prestaties dankzij de afscherming en ontwerpstandaarden. Het heeft een contactweerstand van ≤ 10 mOhm en isolatieweerstand van ˃ 10⁹ Ohm, wat zorgt voor betrouwbare signaalintegriteit.
Deze cordset is perfect voor toepassing in industriële automatiseringssystemen, waardoor de verbinding tussen sensoren en actuatoren wordt vergemakkelijkt. Het afgeschermde ontwerp maakt het geschikt voor toepassingen die verminderde elektromagnetische interferentie vereisen. De cordset is ideaal voor machinebouw, automobielproductie en andere industriële toepassingen waar betrouwbare en veerkrachtige sensor/actuatorverbindingen cruciaal zijn.
Voordelen van de M12 Standaard Sensor/Aanvullings Single-Ended Cordset zijn onder meer de hoge duurzaamheid dankzij superieure materiaalkeuzes, robuuste bescherming tegen omgevingsfactoren en uitstekende elektrische prestaties dankzij de afscherming en ontwerpstandaarden. Het heeft een contactweerstand van ≤ 10 mOhm en isolatieweerstand van ˃ 10⁹ Ohm, wat zorgt voor betrouwbare signaalintegriteit.
Deze cordset is perfect voor toepassing in industriële automatiseringssystemen, waardoor de verbinding tussen sensoren en actuatoren wordt vergemakkelijkt. Het afgeschermde ontwerp maakt het geschikt voor toepassingen die verminderde elektromagnetische interferentie vereisen. De cordset is ideaal voor machinebouw, automobielproductie en andere industriële toepassingen waar betrouwbare en veerkrachtige sensor/actuatorverbindingen cruciaal zijn.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Artikelnummer (#1): | 106337 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Mesh wire |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 299 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.60 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, A-coded, shielded, orange body, 30 V AC/DC, 2 A; PUR black cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKTS 8-299/0,5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.20 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut106337 |