M12 Standaard Sensor/Aanvoerderspoort Connector
€ 12,10
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSFM 4/20/1 M
Fabrikantnummer:
9319
EAN:
04001088039056
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerderspoort Connector is een hoogwaardig mannelijke connector ontworpen voor industriële toepassingen. Hij heeft een 4-pins, A-gecodeerde configuratie, ideaal voor sensor- en actuatorverbindingen. De M12 koppelingszijde zorgt voor veilige connectiviteit, terwijl de gevlochten draden aan de verbindingszijde duurzaamheid en flexibiliteit bieden. De connector heeft een ongeëerde metalen grijze behuizing, die betrouwbaar presteert in veeleisende omgevingen.
Belangrijke voordelen zijn onder meer de robuuste constructie en compatibiliteit met hoogspanningsapplicaties, tot 230 V AC/DC en 4 A stroom. De connector is gebouwd om zware omstandigheden te weerstaan met een IP65/IP67 beschermingsgraad, wat betrouwbaarheid garandeert, zelfs in zware omstandigheden. De nikkelplated afwerking verhoogt de corrosiebestendigheid en de constructie bevat materialen zoals CuZn voor de contactbasis, wat uitstekende geleidbaarheid biedt.
Deze M12 connector wordt veel gebruikt in automatiserings- en controlesystemen voor het verbinden van sensoren en actuators. Het front mount ontwerp vergemakkelijkt eenvoudige installatie, terwijl de compatibiliteit met A-gecodeerde systemen veelzijdigheid biedt in verschillende toepassingen. Zorg ervoor dat dit product, met zijn uitstekende duurzaamheid en hoge prestatiewaarden, voldoet aan de eisen van uw specifieke operationele behoeften.
Belangrijke voordelen zijn onder meer de robuuste constructie en compatibiliteit met hoogspanningsapplicaties, tot 230 V AC/DC en 4 A stroom. De connector is gebouwd om zware omstandigheden te weerstaan met een IP65/IP67 beschermingsgraad, wat betrouwbaarheid garandeert, zelfs in zware omstandigheden. De nikkelplated afwerking verhoogt de corrosiebestendigheid en de constructie bevat materialen zoals CuZn voor de contactbasis, wat uitstekende geleidbaarheid biedt.
Deze M12 connector wordt veel gebruikt in automatiserings- en controlesystemen voor het verbinden van sensoren en actuators. Het front mount ontwerp vergemakkelijkt eenvoudige installatie, terwijl de compatibiliteit met A-gecodeerde systemen veelzijdigheid biedt in verschillende toepassingen. Zorg ervoor dat dit product, met zijn uitstekende duurzaamheid en hoge prestatiewaarden, voldoet aan de eisen van uw specifieke operationele behoeften.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut9319 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. Connection area must be epoxy potted. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | CR |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 9319 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M20x1.5 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-025-048 Mounting Nut M20x1.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.355 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 43 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue,brown, white, black |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSFM 4/20/1 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |