M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Inbouwstekkerconnector
€ 19,79
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSFM 8/1 M
Fabrikantnummer:
83984
EAN:
04020841654442
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Inbouwstekkerconnector is ontworpen om een betrouwbare verbinding te bieden voor sensor- en aanvoerinterfaces in veeleisende industriële omgevingen. Deze connector beschikt over een 8-pins mannelijke configuratie, voor montage, en een M12-aansluiting aan de koppelingszijde en gestrande draden aan de aansluitzijde. De connector is A-gecodeerd, ongeëerd en wordt geleverd in een metalen grijze behuizing die duurzaamheid en efficiëntie garandeert. Hij ondersteunt een bedrijfsspanning van 30 V AC/DC en een nominale stroom van 2 A, wat hem geschikt maakt voor diverse automatiserings- en sensor toepassingen. De connector voldoet aan de IP65- en IP67-beschermingsnormen, wat uitstekende weerstand tegen omgevingsfactoren biedt wanneer correct gemonteerd. Het is vervaardigd uit hoogwaardige materialen, waaronder CuZn voor contacten en een vernikkelde behuizing, wat zorgt voor robuuste prestaties en betrouwbaarheid in extreme omstandigheden. De M12-connector is ook beoordeeld voor een breed temperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C onder normale omstandigheden, en tot +50 °C onder UL-omstandigheden, waardoor hij aan te passen is aan diverse bedrijfsomgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut83984 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. Connection area must be epoxy potted. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Aantal draden: | 8 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 83984 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 2 A |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-025-049 Mounting Nut M16x1.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.227 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 44 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue, brown, red, green, yellow, pink, grey, white |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.45 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSFM 8/1 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 8-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 2 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |