M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Kabelset
€ 41,60
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT/LED R 5-259/7,5 M
Fabrikantnummer:
98405
EAN:
04020841761386
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Kabelset is ontworpen voor industriële toepassingen die betrouwbare en duurzame verbindingen vereisen. Deze vrouwelijke, hoekige 5-polige, A-gecodeerde connector heeft een doorschijnend lichaam en kan spanningen van 10-30 V DC aan met een stroomsterkte tot 4 A. De aanwezigheid van drie PNP LEDs biedt functionele indicatoren voor eenvoudig toezicht. De PUR oranje kabel, bestaande uit vijf draden elk met een grootte van 0.50 mm², zorgt voor duurzaamheid en flexibiliteit. De bescherming omvat IP65, IP67, IP68 en IP69K graden.
De voordelen van deze kabelset omvatten hoge betrouwbaarheid en bestendigheid tegen zware omgevingen. Hoewel niet afgeschermd, omvat het nikkel-geplateerde koppelingen voor stevige bevestiging. Het apparaat weerstaat extreme temperaturen, wat het optimaal maakt voor zowel vaste als flexibele toepassingen. De materialen bieden weerstand tegen olie, vocht en mechanische belasting, wat zorgt voor een lange levensduur en stabiele prestaties.
Toepassingen van deze kabelset variëren van automatiseringssystemen tot sensoraansluitingen in productieomgevingen. Het robuuste ontwerp met hoge bestendigheid en bescherming maakt het ideaal voor diverse industrieën, waarbij het een breed scala aan installatie- en operationele behoeften kan accommoderen.
De voordelen van deze kabelset omvatten hoge betrouwbaarheid en bestendigheid tegen zware omgevingen. Hoewel niet afgeschermd, omvat het nikkel-geplateerde koppelingen voor stevige bevestiging. Het apparaat weerstaat extreme temperaturen, wat het optimaal maakt voor zowel vaste als flexibele toepassingen. De materialen bieden weerstand tegen olie, vocht en mechanische belasting, wat zorgt voor een lange levensduur en stabiele prestaties.
Toepassingen van deze kabelset variëren van automatiseringssystemen tot sensoraansluitingen in productieomgevingen. Het robuuste ontwerp met hoge bestendigheid en bescherming maakt het ideaal voor diverse industrieën, waarbij het een breed scala aan installatie- en operationele behoeften kan accommoderen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 98405 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Oliebestendigheid: | VDE 0472-803 |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Soldeerbestendigheid: | Welding spark resistant |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 259 |
| Kabellengte: | 7.5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Seawater resistance; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin, A-coded, translucent body, 10-30 V DC, 4 A, with 3xLEDs (PNP); PUR orange cable, 5-wires, 0.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Functie-indicator: | 3xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT/LED R 5-259/7,5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut98405 |