M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Kabelset
€ 146,38
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 12-346/20 M
Fabrikantnummer:
934627006
EAN:
04001088008502
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Kabelset is een essentieel onderdeel voor betrouwbare, hoogwaardige verbindingen in industriële automatiseringsopstellingen. Dit model beschikt over een vrouwelijke, hoekige, 12-pins, A-gecodeerde connector in een transparante behuizing, wat zorgt voor compacte en efficiënte verbindingen. Met een duurzame, zwarte PUR-kabel en 12 draden (0,25 mm²) is deze kabelset geschikt voor 30 V AC/DC en 1,5 A, wat robuuste prestaties garandeert. De IP65 en IP67 classificaties bieden bescherming tegen stof en water wanneer correct gemonteerd en vergrendeld. Het is ontworpen voor omgevingen die worden blootgesteld aan oliën, koelvloeistoffen, smeermiddelen en trillingen, waardoor het ideaal is voor machinebouw, robotica en fabrieksautomatisering.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 05, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 08, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 09, zijde 1: | red |
| Draad kleur 12, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 11, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 10, zijde 1: | purple |
| Artikelnummer (#1): | 934627006 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 12 |
| Aantal pinnen: | 12 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Producteigenschappen: | Very good resistance to oils, coolants, lubricants as well as emulsions;Drag chain sustainability;Very good vibration and shock resistance |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 1.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 346 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.40 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Goedkeuringen: | UL-approved |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 12-pin, A-coded, translucent body, 30 V AC/DC, 1.5 A; PUR black cable, 12-wires, 0.25 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 12-346/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.20 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934627006 |