M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Kabelset
€ 46,40
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 4-182/15 M
Fabrikantnummer:
24553
EAN:
04020841296321
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Kabelset is een veelzijdige verbindingsoplossing, ontworpen voor industriële omgevingen. Met een vrouwelijke, rechte 4-pins, A-gecodeerde uitvoering, zorgt deze kabelset voor betrouwbare sensor- en actuatorverbindingen. De oranje behuizing is afgeschermd en gemaakt van duurzame materialen die voldoen aan de IEC 61076-2-101 ontwerpstandaard, wat zorgt voor een robuuste prestatie onder diverse omstandigheden. De oranje PVC-kabel bestaat uit vier draden, elk met een geleidergrootte van 0,34 mm². De kabelset is geschikt voor 50 V AC/60 V DC en voert een stroom tot 4 A.
Een van de belangrijkste voordelen van deze kabelset is de afscherming, die beschermt tegen elektromagnetische interferentie, waardoor deze ideaal is voor gebruik in omgevingen met veel elektronische ruis. De connector is uitgerust met een koppelmoer voor een veilige bevestiging en kan tot 100 aansluitcycli doorstaan. De IP65/IP67-classificatie zorgt voor bescherming tegen stof en water, waardoor hij geschikt is voor verschillende toepassingen, van fabrieksautomatisering tot zware industriële omgevingen.
Deze kabelset is ideaal voor vaste of flexibele installatie en kan temperaturen verdragen van -40 °C tot +70 °C in vaste opstellingen. Hij is RoHS-conform en bezit een goede chemische en olie-bestendigheid, wat de duurzaamheid in veeleisende omgevingen verbetert. Of het nu in de productie, robotica of een ander geautomatiseerd systeem is, het RKTS 4-182 model biedt een betrouwbare en efficiënte verbinding.
Een van de belangrijkste voordelen van deze kabelset is de afscherming, die beschermt tegen elektromagnetische interferentie, waardoor deze ideaal is voor gebruik in omgevingen met veel elektronische ruis. De connector is uitgerust met een koppelmoer voor een veilige bevestiging en kan tot 100 aansluitcycli doorstaan. De IP65/IP67-classificatie zorgt voor bescherming tegen stof en water, waardoor hij geschikt is voor verschillende toepassingen, van fabrieksautomatisering tot zware industriële omgevingen.
Deze kabelset is ideaal voor vaste of flexibele installatie en kan temperaturen verdragen van -40 °C tot +70 °C in vaste opstellingen. Hij is RoHS-conform en bezit een goede chemische en olie-bestendigheid, wat de duurzaamheid in veeleisende omgevingen verbetert. Of het nu in de productie, robotica of een ander geautomatiseerd systeem is, het RKTS 4-182 model biedt een betrouwbare en efficiënte verbinding.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 24553 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 15 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Mesh wire |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 182 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 70 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances, Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, shielded, orange body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RKTS 4-182/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut24553 |