M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Kabelset
€ 19,22
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 5-228/1,5 M
Fabrikantnummer:
327
EAN:
04001088032699
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Kabelset biedt een betrouwbare en hoogwaardige oplossing voor professionele automatiseringsverbindingen. Met een vrouwelijke, rechte, 5-pins configuratie en A-codering zorgt het voor veilige connectiviteit in veeleisende omgevingen. Deze kabelset werkt op 50 V AC / 60 V DC en ondersteunt een stroom tot 4 A, waardoor hij geschikt is voor diverse industriële toepassingen. Hij beschikt over een doorschijnende gegoten behuizing en is uitgerust met een duurzame PUR zwarte kabel met 5 draden van 0,50 mm² voor diverse installatie-eisen.
De robuuste constructie garandeert hoge weerstand tegen omgevingsfactoren en heeft een IP65, IP67, IP68 en IP69K classificatie, wat betekent dat hij onder zware omstandigheden standhoudt en betrouwbare prestaties biedt. De kabelset is ook bestand tegen oliën en chemicaliën en heeft een uitstekende temperatuurtolerantie van -40 °C tot +90 °C. Deze kenmerken maken hem bijzonder geschikt voor gebruik in geautomatiseerde machines, sensor- en actuatorverbindingen.
Ideaal voor verschillende toepassingen, deze kabelset is ontworpen voor eenvoudige en veilige installatie dankzij de koppelingmoerverbinding. Hij is compatibel met meerdere automatiseringssystemen en biedt een veelzijdige verbindingsoplossing in industriële en fabrieksomgevingen. Zijn hoge weerstand tegen omgevingsstress maakt hem onmisbaar voor het handhaven van efficiënte operationele workflows.
De robuuste constructie garandeert hoge weerstand tegen omgevingsfactoren en heeft een IP65, IP67, IP68 en IP69K classificatie, wat betekent dat hij onder zware omstandigheden standhoudt en betrouwbare prestaties biedt. De kabelset is ook bestand tegen oliën en chemicaliën en heeft een uitstekende temperatuurtolerantie van -40 °C tot +90 °C. Deze kenmerken maken hem bijzonder geschikt voor gebruik in geautomatiseerde machines, sensor- en actuatorverbindingen.
Ideaal voor verschillende toepassingen, deze kabelset is ontworpen voor eenvoudige en veilige installatie dankzij de koppelingmoerverbinding. Hij is compatibel met meerdere automatiseringssystemen en biedt een veelzijdige verbindingsoplossing in industriële en fabrieksomgevingen. Zijn hoge weerstand tegen omgevingsstress maakt hem onmisbaar voor het handhaven van efficiënte operationele workflows.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 327 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 228 |
| Kabellengte: | 1.5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.40 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 5-228/1,5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut327 |