M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Kabel
€ 24,37
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 4-637/2 M
Fabrikantnummer:
14676
EAN:
04001088081192
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Kabel is een hoogwaardige connector, ontworpen voor betrouwbare prestaties in industriële omgevingen. Met een vrouwelijke, hoekige connector met 4 pinnen, is het A-gecodeerd en gemaakt met een duurzame gele behuizing. Deze kabel is geschikt voor 230 V AC/DC-toepassingen en ondersteunt een stroomsterkte van 4 A. De gele TPE-kabel bevat 4 draden met een geleidergrootte van 0,824 mm², wat zorgt voor efficiënte elektrische verbindingen. Ontworpen voor een lange levensduur, biedt de connector uitstekende weerstand tegen stof en vocht, beoordeeld met IP65, IP67, IP68 en IP69K.
Deze kabel biedt talrijke voordelen voor automatiseringssystemen. Het zorgt voor veilige en stabiele verbindingen met robuuste contactmaterialen zoals CuZn met Cu/Au-plating. De hoge isolatieweerstand en lage contactweerstand voegen toe aan zijn betrouwbaarheid, terwijl het TPU-materiaal duurzaamheid en flexibiliteit verhoogt. De connector voldoet aan verschillende veiligheids- en milieunormen, wat gemoedsrust biedt bij gebruik.
Ideaal voor toepassingen in automatisering, is deze kabel geschikt voor het aansluiten van sensoren en actuatoren, en biedt het naadloze integratie in systemen. Het hoekige ontwerp maakt het perfect voor installaties in krappe ruimtes, terwijl de gele kabel zorgt voor zichtbaarheid. Het brede temperatuurbereik maakt het veelzijdig voor diverse omgevingen.
Deze kabel biedt talrijke voordelen voor automatiseringssystemen. Het zorgt voor veilige en stabiele verbindingen met robuuste contactmaterialen zoals CuZn met Cu/Au-plating. De hoge isolatieweerstand en lage contactweerstand voegen toe aan zijn betrouwbaarheid, terwijl het TPU-materiaal duurzaamheid en flexibiliteit verhoogt. De connector voldoet aan verschillende veiligheids- en milieunormen, wat gemoedsrust biedt bij gebruik.
Ideaal voor toepassingen in automatisering, is deze kabel geschikt voor het aansluiten van sensoren en actuatoren, en biedt het naadloze integratie in systemen. Het hoekige ontwerp maakt het perfect voor installaties in krappe ruimtes, terwijl de gele kabel zorgt voor zichtbaarheid. Het brede temperatuurbereik maakt het veelzijdig voor diverse omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 14676 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20626 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.824 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow matt similarly RAL 1021 |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 7.112 ± 0.254 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, yellow body, 230 V AC/DC, 4 A; TPE yellow cable, 4-wires, 0.824 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 4-637/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.032 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut14676 |